Mayıs Ayı Sözleri-Mayıs İle İlgili Sözler

Mayıs ayı sözleri, mayıs ile ilgili sözler, mayıs sözleri, mayıs aşkı sözleri, güzel mayıs sözleri, mayıs mesajları, hoş geldin mayıs sözleri gibi güzel sözler için aliskanlik.com

Mayıs ayı, yılın beşinci ayıdır. Havaların sımsıcak olması ile havalar tamamen ısınır ve güzelleşir. Her taraf yemyeşil olur, çiçekler açar ve kelebekler her yerde uçar. Bu ay ile ilgili mayıs ayı sözleri vardır, ki bu sözler birçoğumuzun hafızasında da yer edinmiştir. En güzel mayıs sözleri sizler için oluşturuldu.

Mayıs Ayı Sözleri

 

Mayıs ayından sonra haziran ayı sözleri gelmektedir. Bu ayda sıcaklıklar tamamen artar ve yaz mevsimi yaşanmaya başlar. Tüm bu güzel mayıs ayı sözlerini sizler için bu yazımızda sunduk. Beğenmeniz dileğiyle…

Mayıs ayının gelmesi baharın tüm güzelliklerini iliklerinde hissedebilirsin.

Mayıs geldiği an sanki tüm dünya durup da en baştan dönmeye başlar ya da ben en başa tekrardan döner ama bu kez daha da hevesli bir şekilde yürürüm.

Mayısın geldiğini açan çiçekten ya da doğan güneşten değil ta içimin en derinlerinde hissederim.

Mayıs tüm güzellikler, harika bir yazı ve de bir aşkı getirir almak isteyene. Eğer sen yaşayamıyorsan bunları mayısa değil, kendine kız.

Mayıs ve ben ayrılmaz bir ikiliyiz artık. Nerde terk edilmiş bir kadın görsem ona mayısı götürürüm.

Tüm kalbi kırıklara, umudu kalmayanlara, sevdiği halde sevilmeyenlere ve de acı çekenlere mayıslar dilerim. Çünkü mayıs ayı tüm bunların çaresidir.

Günün güzelliğinin ardından bir de akşam vakitlerinin ayrı güzel olması ile tüm yıl mayıs ayını bekler ve de bu güzellikleri yaşamak için heyecanlanırım.

Tüm sevgimi sende harcadığımı düşünsem bile mayıs ayı için ayırabileceğim sevgim her zaman var.

Mayıs Ayı İle İlgili Sözler

Her gün yeniden doğmuş gibi hissetmek için yılın en güzel zamanları olan mayıs ayını dolu dolu yaşamak gerekliymiş. Meğer tüm hayat enerjisinin nedeni güzel bir mayıs ayıymış.

Bir mayıs ayıydı sen bu evden çekip gittiğinde ve kaç mayıs ayı geçerse geçsin bir daha dönmedin.

Güzelliklerin göze daha da güzel geldiği aydır mayıs ayı. Maviler daha mavi, sarılar daha sarı, güneş daha parlak ve hayat daha da fazla yaşanılası…

Hüzünlerin toplanıp da şaha kalktığı aydı mayıs ayı. Kim ne derse desin ayrılıkların ayıydı benim için. Tüm sevenlerin fark etmeden de olsa birbirinden uzaklaştığı ve soğuduğu o ay.

Mayıs ayı geldi mi içimde hiç varlığını fark etmediğim bir duygu uyanır ve ben bu güzel ayın hayatımı daha da fazla güzelleştirebileceğini fark ederim.

Güzel sevgilim, bir mayıs ayı daha geldi ve seni tanımamın üstünden bir yıl daha geçti. İyi ki varsın ve de iyi ki hayatımdasın. Seni çok seviyorum. Dilerim daha nice mayıs ayları yaşarız.

Mayıs ayının gelmesi ile beraber evlilik yıl dönümümüzü de kutlamak gerekli. Senin ile evlenmek hayatımda verdiğim en doğru karardı. Tüm emeklerin ve varlığın için teşekkür ederim. İyi ki varsın.

Bir mayıs ayı daha evlerimize uğradı ve bizler bir kere daha mayısın tüm güzelliklerini yaşamaya hak kazandık.

1 Mayıs gibi önemli bir güne ev sahipliği yapan bu ay, ezilen işçi sözlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Mühim bir gün olan 1 Mayıs sözleri, işçinin ve emekçinin direnişte bulunduğu emek ve dayanışma günüdür. Bu günde emek sahibi olan insanlar emeklerini ve haklarını savunur.

Mayıs ayı ile ilgili sözler, bahar ile ilgili herkesin sevdiği bir aydır. Sıcağın arttığı ve yazın geldiğini tamamen hissettirdiği aydır. Tüm doğa, gelen güzel güneş ışınları ile kendini toparlar ve daha güzel bir hal alır. Hoş geldin mayıs sözleri ile bu aylar içerisinde güneşe dikkat edilmeli ve sıcaklığın arttığı saatlerde direkt güneş ışığına maruz kalmamaya özen gösterilmelidir. Mayıs aşkı sözleri ile sevginize sevgi katıp aşkınızı tazeleyebilirsiniz. Mayıs mesajları ile mayıs ayının geldiğini sevdiklerinize hatırlatabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu