Rüyada Çamaşır Görmek-Rüyada Çamaşır Toplamak

Rüyada çamaşır görmek, rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır makinesi görmek, rüyada çamaşır toplamak, rüyada çamaşır yıkamak, rüyada kirli çamaşır görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, kişinin geçmişte yaptığı bazı hataların gün yüzüne çıkmasına ve kendisinin dahi unuttuğu tüm o eski hataların tekrardan gündeme gelmesine işaret eder. Rüyasında çamaşır gören kişi geçmişte yapılan hataların tekrar gün yüzüne çıkacağını görebilir ve de bunların sorumluluklarına şimdi katlanması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada çamaşır asmak, kişinin geleceğe yönelmesine ve de gelecek için mücadele etmenin vakti geldiğine işaret eder.

Rüyada çamaşır makinesi görmek, kişinin çevresinde olan bir kişinin ona iyi bir tavsiye vereceğine ve bu tavsiye ile kendi hayatında da ciddi iyileşmeleri gözleyebileceğin delalet eder.

Rüyada Çamaşır Toplamak

Rüyada çamaşır toplamak, kişinin maddi olarak yıpranacağına ve de zor günler yaşamanın pek mümkün olduğuna işaret eder. Çamaşır toplamak, işlerin kötü gitmesinden kaynaklı maddi yetersizliklerin bir süre problemler yaratacağına ve bu problemler ile de bir süre sıkıntılı ve huzursuz geçeceğine işaret eder.

Rüyada çamaşır yıkamak, kişinin kısa bir zaman içerisinde yalnız kendi içinde de değil tüm ailesi ve yakını olan tüm akrabaları ilgilendiren bir sevinçli haber alacağına işaret eder.

Rüyada başkasının çamaşırlarını görmek, bir yakınının sırlarını öğreneceğine, bu sırları öğrendiği için omzuna bir yük yükleneceğine ve bildiği için de bunun sorumluluğu altında kendini huzursuz hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Çamaşır Yığını Görmek

blank

Rüyada çamaşır yığını görmek, hedeflediği bir başarıya erişeceği anlamına gelir. Kişinin çok mücadele ettiği ve de emek harcadığı bir hedefine ya ulaştığının ya da çok yaklaştığının habercisidir.

Rüyada karışık çamaşırlar görmek, kişinin bir sınavdan geçeceğinin ve bu sınavın onu hem maddi hem de manevi olarak yoracağı bir dönem olacağının habercisidir.

Rüyada kirli çamaşır görmek, kişinin kendine hayrı olmayan bir inanıştan vazgeçeceğine ve eninde sonunda da bu inanıştan zarar görmeden bir an önce ondan kurtulacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu