Ramazan Bayramı Sözleri-Şeker Bayramı Mesajları

Ramazan bayramı sözleri, şeker bayramı mesajları, ramazan bayramı güzel mesajlar, ilginç ramazan bayramı mesajları, dualı ramazan bayramı mesajları, komik ramazan bayramı mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Ramazan Bayramı Sözleri

Ramazan bayramı sözleri sizlerle;

Bayramları en güzel haline getiren elbette ki hep beraber olmak, bayramın mutluluğunu ve heyecanını tüm sevdiklerimiz ile paylaşmaktır. Bu sene her ne kadar birbirimizden uzak kalmak zorunda olsak bile bayramınız en içten dileklerim ile kutlar, yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim.

Bu güzel bayramınızı en içten dileklerim ile kutlar ve tüm bayram günlerinizin en az bir şeker kadar tatlı olmasını dilerim.

Bayramın en güzel yani sevdiğin herkesin yanı başında olması ve onlarla birlikte zaman geçirmenin güzelliklerine varabilmektir. Dilerim ki bu bayramda tüm sevdikleriniz ile beraber hoş ve mutlu günler geçirirsiniz, iyi bayramlar.

Bu bayram yüzünüz hep gülsün ve kalbinizde de hep derin bir huzur olsun, güzel bir bayram geçirmenizi dilerim.

Bu bayram bol bol dinlendiğiniz, bol bol sevdikleriniz ile vakit geçirdiğiniz ve de çok mutlu olduğunuz zamanlarınız olsun. İyi bayramlar efendim.

Ramazan Bayramınızın şeker tadında olmasını ve sizlerin de bu bayramı uzun uzun ve de keyfini çıkara çıkar yaşamanızı temenni ederim, hayırlı bayramlar.

Şeker Bayramı Mesajları

Şeker bayramı mesajları sizlerle;

İnsan gerçek olan tüm güzellikleri ancak yaşı ilerlediği sürece anlıyor, onun için de yaşlılarımız bu güzel bayram günlerinde sevdikleri ile beraber olmayı daha fazla istiyor. Bu mübarek bayramda yaşlılarımızı ziyaret ettiğimiz, sevdiğimiz herkesle beraber olduğumuz ve güzel günler geçirdiğimiz bir bayram olmasını dilerim. Hayırlı bayramlarınız olsun.

Çocuklarımızın bol bol gülüşüp oyunlar oynadığı, hiçbir yaşlı tanıdığımızın yalnız kalmadı, büyüklerin elinin öpülüp de küçüklerin gözlerinden öpüldüğü şeker gibi bir Ramazan Bayramı yaşamanızı dilerim. Bayramınız mübarek olsun. Ramazan bayramı güzel mesajlar devam ediyor.

Ramazan Bayramı demek bir olmak demektir. Birlik olmaktır, kimsenin yalnız kalmadığı, kimsenin aç kalmadığı ve kimsenin bir başına bayramı geçirmediği zamandır. Bayramınızın mübarek olmasını dilerim.

Bu mübarek bayramda dilerim ki; kimse yalnız kalmaz, kimse aç kalmaz, kimse yoklukla mücadele etme, kimse çaresizliği tatmaz ve herkes sevdikleri ile beraber güzel ve de keyifli zamanlar geçirir, hayırlı bayramlar.

Dilerim ki bu bayramda da en güzel zamanları birlikte paylaşırız ve de bir ömür birbirilerimizin güzel hatıralarında yaşar ve de yaşlanırız. Hayırlı bayramlar dilerim.

Komik Ramazan Bayramı Mesajları

Komik ramazan bayramı mesajları sizlerle;

Sevdikleriniz herkes ile güzel zamanlar geçirdiğiniz, çocuk ya da yaşlı demeden herkesin bir arada huzur içinde olduğu bir bayramınız olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bu bayram herkesin huzurunun sağlandığı, tüm küslerin barıştığı, tüm dargınların gönlünün alındığı ve de herkesin hem kalbinin hem de vicdanının rahatladığı bir bayram olmasını en içten dileklerim ile temenni ederim.

Kardeşliğin yeniden hatırlandığı, herkesin kalbindeki sevgi ile hayata devam ettiği, birbirine küs ya da dargın hiç kimsenin kalmadığı, umut ve mutluluk dolu zamanların yaşandığı bir bayram olmasını diler büyüklerimin ellerinden küçüklerimin de gözlerinden öperim. İlginç ramazan bayramı mesajları devam ediyor.

Tüm bayram boyunca mübarek Ramazan Bayramının bereketinin sofranızdan eksik olmadığı, huzurunun hanenizin içerisinde dolaştığı, sevginin hep kalplerinizde olduğu ve de tüm kötülüklerin ve sorunların sizlerden uzak olduğu bir bayram yaşamanızı dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bu mübarek Ramazan Bayramında yalnız bizlerin değil tüm sevdiğimiz herkesin ve tüm İslam aleminin huzur dolu olduğu, sevgi ile beraber olduğu, sofrasında bereket olduğu ve vicdanında hafiflik hissettiği bir bayram yaşamasını diler, büyüklerimin ellerinden öperim.

Bu bayram tüm küsleri barıştırdığımız, dargınların kalbini aldığımız, kimseyi üzüp de kırmadığımız ve herkesin birbirine çok iyi davrandığı bir bayram yaşanmasını dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

Bu mübarek Ramazan Bayramında şeker tadında bir bayram günü yaşamanızı ve tüm aksiliklerin sizlerden uzak durduğu bir bayram yaşamanızı dilerim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu