Domino Falı Nasıl Bakılır

Domino falı nasıl bakılır, domino falı nedir, domino falı yorum, domino falı anlamı, domino falı günah mı vb.. fallar hakkında bilgiler 

Domino Falı Nedir

Günümüzde geçmişten gelen pek çok fal türü vardır. Bu işte uzman olduğunu düşünen kişiler farklı şekillerde fal bakabilmektedirler. Bu anlamda Domino falı gibi çok sayıda fal türünün günümüzde de devam ettiğini söyleyebiliriz. Domino falı isminden de anlaşılacağı gibi domino taşları ile bakılan bir fal türüdür.

Domino Falı Nasıl Bakılır

Domino falı nasıl bakılır çok merak edilen sorulardan biridir. Bunun için öncelikle domino taşları fal öncesinde çok iyi bir şekilde karıştırılmalıdır. Bu işlemin sonunda taşların içinden bir taş seçilir ve ayrılır. Kalan taşlar Domino falı için tekrardan karıştırılmaya başlanır. Bunu takiben ikinci bir taş daha ayrılır ve karıştırılmaya devam edilir. Son olarak üçüncü bir taş daha ayrıldıktan sonra karıştırılmaya devam edilir. Ayrılan 3 taşın yüz kısımları çevrilir ve yorum yapılmaya başlanır. Domino falı yorum aşamasında öncelikli olarak taşların her birinin yorumları yapılır. Sonrasında üçü birden yorumlanır. Bu falın Pazartesi ve Cuma günlerinde bakılamayacağı düşünülmektedir. Kişisel olarak ayda en fazla bir defa bakılmalıdır. Fal öncesinde niyet tutulması sonucun daha iyi çıkması açısından önemlidir.

Domino Falı Anlamı

Domino falı bakılırken her taşın bir anlamı vardır. Domino falı anlamın da taşlar 6 çıktığında para kazanılacağı olarak düşünülür. 5 rakamı çıktığında Domino falı için engellerin olduğu anlamı ortaya çıkar. Bu engeller para kazanmaya yöneliktir. 4 rakamının çıktığı durumlarda para konusunda net bir ifade yoktur. 3 rakamı aşkı ve mutlulu ifade etmektedir. İki sayısı çıktığında iyi günler beklendiği anlamına gelmektedir. Bu fala göre 1 çıkması evlilik anlamına gelmektedir.

Ancak dinimizde her türlü falın domino falının dahi bakmanın ve baktırmanın günah olduğunu belirtmek isteriz.

Alışkanlık

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu