Haftalık Burç Yorumları 12- 19 Haziran 2024

Haftalık Burç Yorumları 12- 19 Haziran 2024

KOÇ

Yoğun tempolu bir hafta geçireceksiniz, maddi sıkıntılarınız biraz daha hafifleyecek. Arkadaş çevreniz çoğalacak. Kendinize bir eş bulmak istediğiniz ve evlilik düşündüğünüz bir haftaya giriyorsunuz, sevmek ve sevilmek istiyorsunuz. Ailenizle bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA

Kendinizi bu hafta pek de iyi hissetmeyeceksiniz, Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Haftalık Burç Yorumları 12- 19 Haziran 2024 Bu durumda aşk hayatınızı oldukça etkileyecektir. İçinize kapanacaksınız. Maddi sıkıntılar çekebilirsiniz. Biraz dinlenip kafanızı top lamanız gerekecektir.

YENGEÇ​​​​​

Ailenize olan bağınız artacaktır bu hafta. Bu hafta arşınıza yeni insanlar çıkabilir, tedbiri elden bırakmamak hemen güvenmemek gerekli. Eskiden kapanan defterler bu hafta tekrar açılacak. Ruh haliniz biraz mutsuz olacaktır. Her günkü rutininizin dışına çıkmak size iyi gelecektir. Burcum ne diye merak ediyorsan üzülme linkte aplikasyon var kontrol et

ASLAN

Sizi bir takım tercihler bekliyor olacak. Bu kararları seçerken aileniz hep sizin destekçiniz olacak yeni işlere girebilirsiniz. Hayatınıza yeni birini alacaksınız. Tatil planı yapmayı düşüneceksiniz. Bir bebek haberi alacaksınız.

BAŞAK

Hayatınızın aşkı bu hafta size gelecek hazırlıklı olun. Her zamankinden daha farklı hissedeceksiniz daha mutlu olacaksınız. Bu hafta çok şanslı olacaksınız. İş konusunda sıkıntılarınız son bulacak. En yakınınızdan biri sizin güveninizi çok sarsacak güven konusunda bin kez düşünmelisiniz.

TERAZİ

Size iyi gelemeyen inananları biran önce hayatınızdan çıkarmanız gerekiyor. Bu hafta çok güvendiğiniz ve çok sevdiğiniz biri tarafından ihanete uğrayacaksınız. Aileniz ile aranızda bir takım anlaşmazlıklar olacaktır. Bir süre kabuğunuza çekilip kendinize izin vermelisiniz. Çok yakında büyük işlere imza atacaksınız ve maddi sıkıntılarınız dan kurtulacaksınız.

AKREP

Bazı seçimler yapacaksınız ve bu seçimlerde aileniz tarafından destekleneceksiniz. Aşk hayatınız çok yavaş tempolu ve sakin geçiyor ama bu mutlu olacağınız anlamına da gelmiyor. Uzun süre önce kapattığınız bir konu tekrar gündem olacak ve tatsızlıklar çıkacak.

YAY

Ailenize olan sevginiz ve bağınız ilişkinizi oldukça etkileyip sarsacaktır. Alacağınız kararlar neticesinde başınız biraz ağrıyabilir. Güven sorununuz yüzünden mutsuzluğunuz devam edecektir. Kafanıza taktığınız o konuları bir süre kenarı koyup kafa dinlemelisiniz.

OĞLAK

Çok para harcadığınız için bu hafta maddi sıkıntılar çekebilirsiniz. Duvarlarınızı yıkmayı başarabilen biir çıkacak karşınıza ve sizi çok mutlu edecek. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz bu hafta hasta olabilirsiniz. Uyku sorunları yaşayabilirsiniz.

KOVA

Bu hafta ayarınızı derinden değişecek bir seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için bu hafta hayallerinize daha da çok yaklaşacaksınız. Ailenize biraz daha fazla vakit ayırmalısınız. Beklenmedik bir evlilik kararı alabilirsiniz.

BALIK

Geçmişteki yararlınızı unutturacak biir çıkacak bu hafta karşınıza. Haftalık Burç Yorumları 12- 19 Haziran 2024 Kıymetini bilmelisiniz bir birbirinize çok değer vereceksiniz. Ailenizden biri sağlık sorunları yaşayacaktır buda sizi çok etkileyecektir. Yeni işler kurmak isteyeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu