Cuma Günü Sözleri-Cuma Sözleri

Cuma günü sözleri, cuma sözleri, cuma mesajları, cuma ile ilgili sözler, cuma günü sözleri, hoşgeldin cuma sözleri, güzel cuma sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Cuma Günü Sözleri

Cuma günü sözleri sizlerle;

 

Bu mübarek cuma günü hürmetine Rabbim sizleri kaza beladan korusun, sizin için hayırlı olan ne var ise onu sizler ile buluştursun. Hayırlı cuma günleri dilerim.

Ya Rabbi! Sen bizleri senden korkan, senin rızan için yaşayan, ibadetlerinden geri kalmayan, kötülükten ve de günahtan korkan, hayır içinde yaşayan ve senin rızan ile hayatını sürdüren kullarından olmayı nasip eyle. Cumanız hayırlı ve de mübarek olsun.

Allah’ım sen benim içimi senin sevgin ile doldur, sen benim kalbimi haram korkusu ile doldur, sen benim aklımı senin rızan ile doldur, doldur ki ben yanlış yola sapmayayım ve yanlış bir şey yapmayayım. Hayırlı cumalar dilerim efendim.

Allah’ım sen beni senin sevgin ile sar ve sarmala. Sen beni seni seven herkes ile buluştur ve onlardan hiç ayırma. Sen beni senden korkan, haramdan kaçan ve senin rızan için yaşayan insanlardan hiç ayırma. Hayırlı cumalarınız olsun, âmin.

Ya rab! Sen büyüksün, sen Rahmansın, sen Rahimsin, sen her şeyi bilen ve de her şeyi görensin. Sen bizleri kusurlarımız ile kabullen ve bizleri her türlü yanlış yola girmekten yanlış işler yapmaktan ve de yanlış hayatları yaşamaktan koru. Hayırlı cumalarınız olsun.

Cuma Sözleri

Cuma sözleri sizlerle;

Güneşin bile bir başka doğduğu ve diğer haftanın tüm günlerinden farklı ışıldadığı bu kıymetli günde sizler de en az güneş kadar parlak ve güneş kadar sıcak bir gününüz ayrıca da ömrünüz olsun. Cumanız mübarek olsun.

Attığınız her adımdan sevap kazandığınız, yetimlerin ve öksüzlerin yardımına koştuğunuz, kimseyi aç ve muhtaç bir halde bırakmadığınız bir cuma günü yaşamanızı en içten dileklerim ile temenni ederim.

Ya Rabbi! Sen affedenlerin en yücesi ve de en büyüğüsün. Bizler birer kuluz, yanlış yaparız, yanlış düşünür ve hataya yönelebiliriz. Sen bizleri bağışla, sen bizleri affet, sen bizlerin günahlarını affet. Sen bizleri yanlış yollardan döndür ve sen bizleri en karanlıklardan bile aydınlığa çıkar, aydınlığa kavuştur. Cumanız mübarek ve de hayırlı olsun.

Semalarının kapılarının sonsuza dek açıldığı, tüm duaların kendini edecek bir kulu aradığı ve de her türlü hayırlı duanın kabul edildiği bu mübarek günde dilerim ki sizlerin de hayır dolu duaları kabul olur. Yalnız kendimiz değil tüm İslam alemi için ettiğimiz her türlü duanın hayırlı olmasını ve de kabul olmasını dilerim. Hayırlı cumalar inşallah.

Ey Allah’ım! Ey Rabbim! Ey Yaradanım! Sen bizleri kötülüklerden koru, kötülerden koru, bizlere zarar verecek ve canımızı yakacak her türlü şeyden koru. Bizleri güzellikle, sevgiyle ve de sadakat ile sarıp sarmala. Hayırlı cumalar.

Cuma İle İlgili Sözler

Cuma ile ilgili sözler sizlerle;

Cuma İle İlgili Sözler

Yarabbi, sen bugün secde eden her Müslüman ile diğer Müslüman kardeşlerimizi de birleştir, bir duada bütünleştir ve sen bizleri daha hayırlı ve de daha değerli her türlü davada birleştir. Verdiklerine ve vereceğin her şeye şükürler olsun, âmin. Hayırlı cumalar.

Yarabbi; sen her çaresiz insanın çare dilendiği, herkesin zor durumda kaldığı zaman ilk olarak başvurduğu ve yardım dilenen herkesin yardımına koşansın. Sen her şeyi bilir ve görürsün. Bizleri her türlü kötülükten koru ve doğru olanı yapmak için güç ver. Hayırlı cumalar.

Ya Rabbi! Bizler sadece sana dua eder, senden ister, senden diler ve senin rızan ile yaşarız. Verdiğin ve vereceğin her şey için sana minnet duyar, sana şükrederiz. Cumanız mübarek olsun.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu