Arkadaşa Doğum Günü Mesajı-Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Arkadaşa doğum günü mesajı, arkadaşa doğum günü sözleri, en yakın arkadaşa doğum günü mesajları, arkadaşa doğum günü mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Arkadaşa doğum günü mesajı, bir insanın sevdiği ve değer verdiği güzel bir arkadaşının özel bir gününü hatırlaması ve bunu hatırladığını hoş bir mesaj ile karşı tarafa iletip bu hoş gün için güzel dileklerini iletmesidir. Bu mesajın uzunluğu fark etmez. Örneğin; en yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun da olabilir ya da arkadaşa doğum günü mesajları olabilir. Herkesin bildiği eşe doğum günü mesajı hepimiz için önemlidir ve de çok farklı bir yere sahiptir.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

 

Güzel arkadaşım, kardeşim. Senin ile yaşadığımız anlar gözümün önüne geliyor ve diyorum ki, neler atlatmışız böyle? Şimdi ise sen bir yıl daha yaşlandın ve bir yılı daha beraber geride bıraktık. İyi ki doğdun ve ben iyi ki tanıdım seni.

Sen zor zamanların kurtarıcısı ve en mutlu günleri daha da mutlu hale getiren arkadaşımsın. iyi ki benim arkadaşım oldun ve bunca iyi ya da kötü zamanı geçirdik birlikte. Nasıl geçiyor zaman anlamıyorum ama bir yıl daha tükendi. Yeni yaşın sana mutluluklar getirsin.

Dost demekten düştüğünde yerden kaldıran değil de düşmene fırsat vermeyenmiş, işte sen dost oldun bana. Şimdi de senin doğum günün kardeşim, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında sana huzur, mutluluk, sağlık ve en çok da bir sürü para getirsin kardeşim. İyi ki doğdun ve iyi ki tanıdım seni.

İyi ki bir gün yollarımız kesişti de böyle can kardeş olduk seninle. Sen olmasan ben tüm bu hayatın çilesini nasıl çekerdim? İyi ki varsın ve yeni yaşında mutlu ol.

Güzelim benim, sarı civcivim. İyi ki hayatıma geldin de ortalık şenlendi senin ile beraber. Ve iyi ki doğdun da dünya böyle büyük bir güzellik gördü.

Umarım hayatının geri kalanı sana hep en az senin kadar güzellikler getirir ve her şey en az senin ile benim dostluğum kadar sağlam ve temelli olur. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin doğum günün ve sen yıllar yıllar önce bugün dünyaya açtın gözlerini. İyi ki de o güzel gözlerini açtın da bu dünyaya geldin be kardeşim. Doğum gününü kutlar, gözlerinden öperim.

Doğduğun gün benim de en mutlu günümdür çünkü bana böylesine büyük bir güzel dost verdin çok şükür. Yeni yaşının getireceği güzellikleri merakla bekliyor ve seni çok seviyorum.

Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Canım arkadaşım, sen geldin geleli benim hayatım da olabileceğinin en güzel halini aldı. Sen olduğun her yeri güzelleştirirsin ve en güzel olan da sensin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sen.

Arkadaşlığın ne olduğunu ve böylesi güzel bir dostluğu sen öğrettin bana. Bugün ise senin doğum günün ve sen iyi ki doğdun, iyi ki varsın güzel arkadaşım.

Senin ile geçen günler hep çok güzeldi. Umarım ömrünün kalan günleri de bu kadar güzel olur. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel dostum, yeni yaşın ile beraber tüm güzellikler senin ile olsun. Huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir ömrüm olsun, doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün güzellikleri senin ile beraber olsun ve yeni bir gün her daim artık senin ile beraber olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın sana yeni deneyimler, yeni renkler ve yeni zevkler getirsin. Bu yıl çok daha güzel deneyimler yaşa ve bu deneyimlerin hepsini paylaş benim ile. Doğum günün kutlar ve seni bolca öperim arkadaşım.

Yeni bir yıl demek yeni bir sayfa açmak demektir. Umarım bu yeni sayfanı bir sürü güzellik ile doldurur ve güzel ömrüne başka güzellikler de katarsın. Doğum günün ve yeni yaşın kutlu olsun.

Artık yeni bir yaşın ve çok daha yeni bir ömrün var güzel arkadaşım. Umarım bu yaşını en az bizim arkadaşlığımız kadar güzel bir şekilde doldurursun.

Arkadaşlığımız da tıpkı sen gibi bir yaş daha aldı ve bu yeni yaş hem arkadaşlığımıza hem de sana güzellikler getirsin. Doğum günün kutlu olsun ve bir senemiz daha mutlu olsun. En güzel arkadaşa doğum günü mesajı aliskanlik.com’da

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Güvendiğim, her zaman yanımda olan dert ortağım, sırdaşım ve sevgili arkadaşım. İyi ki seni tanımışım, doğum günün kutlu olsun.

Arkadaş dediğin candır hatta canından bile kutsal olduğu yerler vardır. İyi günde herkes olur, gerçek arkadaş kötü günde yanında kalandır. İyi ki varsın canım arkadaşım ve sen iyi ki doğmuş da beni bulmuşsun.

Yanlışı da doğruyu da beraber yaşadık, belki bir bir simidi bölüşüp de beraber yedik. Hiç paramız olmadığında da biz çok mutlu kaldık, iyi ki seni tanımışım arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun ve nice nice mutlu yıllara beraber.

Arkadaşlığımız kadar güzel bir ömrün olur umarım. Yeni yaşın sana çok daha büyük güzellikler, huzur, sağlık ve mutluluk getirsin. Yeni yaşın mutlu ve kutlu olsun.

Bir sene daha geçiyor ve bir sene daha kazandı dostluğumuz. Umarım yeni yaşın ile beraber dostluğumuz da çok yol kat eder ve yeni başarılara ulaşır. İyi ki doğun ve iyi ki varsın.

Canım arkadaşım, sen ve senin güzelliğin ile kaplanıyor tüm ömrüm. Umarım senin ömrün ise bundan çok ama çok daha fazlası olur.

Doğum gününü en sevdiğin şarkı ile kutluyorum; doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce. Sana boncuktan kuş yaptım, konacak pencere güzel dostum.

Günlerden en güzel gün yani senin doğduğun gün. İyi ki varsın canım ve ben iyi ki tanımışım seni ve dünyalara bile değişmem saçının bir telini iyi ki doğdun.

Benim kıymetli arkadaşım, dert ortağım ve can yoldaşım. Bugün senin doğum günün ve ben en içten dileklerim ile senin doğum günün kutlarım.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Seni dinlemek bile dünyanın en güzel şarkısını dinlemek gibi canım dostum. Öyle güzel ve öyle neşeli bir insansın ki sen, nereye nasıl gitsen orayı aydınlatıyorsun. Bugün ise senin doğum günün, benim ise en neşeli günüm. İyi ki varsın ve iyi ki doğmuşsun güzel arkadaşım.

Hayatıma iyi ki girdin, iyi ki seni tanıdım ve iyi ki doğdun dert ortağım. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler senin ile beraber olsun.

En çılgın, en eğlenceli ve en duygusal anları senin ile yaşadım. Sen benim en kadim dostum ve en güzel arkadaşımsın. iyi ki hayatıma girdin ve iyi ki böylesine güzel anları biriktirdik.

En fazla da arkadaşa doğum günü sözleri tercih edilmektedir. Çünkü basit bir mesaj olmaktan da ziyade etkileyici doğum günü mesajları insanın daha fazla içine işler. Duygusal bir mesaj olmasından ziyade önemli olan doğum günün hatırlanması ve güzel dileklerin iletilmesidir. En güzel arkadaşa doğum günü mesajı

Herkes için farklı bir anlama sahip olan bu doğum günü mesajları bir arkadaşa gönderildiği zaman daha da bir değerli olur insanın gözünde. Arkadaş demek aslında dostta demektir. Bir dosta doğum günü mesajı göndermek de insanı hem mutlu eden hem de mesajı alan kişinin yüzünü güldüren mesajdır. Arkadaşa doğum günü mesajı sizler için yayınlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu