28 Gün Sonra Konusu

28 gün sonra konusu, 28 gün sonra film fragmanı, 28 gün sonra imdb, 28 gün sonra yorumları, 28 gün sonra film türü, 28 gün sonra oyuncuları vb.. sinema film konuları için alışkanlıkcom

28 Gün Sonra Konusu

28 gün sonra film konusunda İngiltere’de maymunlar üzerinde bir deney yapılmaktadır. Maymunlara enfekte edilen bir virüs var. Adı: “Sinir virüsü”. Bu virüs ısırılma, kan yoluyla bulaşan bir virüstür. Maymunları kurtarmaya çalışan bir grup gencin bu virüsten haberi yoktur. Yetkili biri maymunların olduğu alana girince, kaçak olarak alana giren grup ile karşılaşır. Maymunlara “öfke” verildiğini ifade etse de dinletemez. Gençlerden biri, maymunlardan birini kafesinden çıkarınca, maymunun saldırısına uğrar ve virüs kendisine bulaşır. Aradan 28 gün geçer.

28 gün sonra oyuncularından Jim (Cillian Murphy), hastanede yatmaktadır. Uyandığında etrafında kimseyi göremez. Daha sonra bir kiliseye girer. Virüs bulaşmış insanlarla karşılaşır. Mark (Noah Huntley) ve Selena (Naomie Harris) sayesinde kurtulur. Bundan sonra her şeyi öğrenir. Daha sonra Selena, Mark’ı öldürmek zorunda kalır. Bu şekil kurtulma çabalarıyla film ilerler.

28 Gün Sonra Yorumu

Ne fazla ne de az bir gerilim var. Yerinde bir film. İzlediğime pişman değilim. 28 gün sonra film yorumum 100 üzerinden 70 puandır..

28 Gün Sonra İmdb

28 Gün Sonra imdb üzerinden puanı 7,6 puan almıştır.

28 Gün Sonra Fragmanı

28 gün sonra film fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

28 gün sonra (28 Days Later) – 2002 yılında yayına girmiş gerilim türü bir filmdir. Filmini türkçe altyazılı olarak en az 720p izlemenizi tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu