Peugeot Otomobil Modelleri

Pejo Arabalar

Peugeot Otomobil Modelleri , Peugeot Modeller , Pejo Arabalar listesi ile karşınızdayız. Gelmiş geçmiş günümüzde tutulan tüm modellerin genel açıklamalarını kısa bilgilerini sizlere sunuyoruz. Dünyada kabul görmüş bu mükemmel markanın araçları aşağıda hem fotoğraflı hemde küçük hikayeleri ile sizlerle.

Peugeot Otomobil Modelleri

Aşağıda yer alan Peugeot Otomobil Modelleri kısa tarihlerini hikayelerini sizlere derledik umarım bu yazımız Peugeot markasına ilgi duyan değerli otomobil severlerin ilgisini çekecektir. 208, 301, 308, 508, 2008, 3008, 5008, Rifter, RCZ, Bipper, Partner, 106, 206, 207, 306, 307, 407, 107, 205, 405, 406, 605, 607, 806 Modelleri ile gönüllerde yer tutmuş bu fransız Peugeot markasının ülkemizde oldukça seveni abiane tabirle hastası vardır. Pejo Arabalar Bu mükemmel markanın modellerine gelin yakından bakalım.

Pejo Arabalar

Pejo markanın tüm modelleri olmasada yakın dönemdeki klasik olmayan araçların modelleri aşağıda Pejo Arabalar listemizde. Otomobil severlerin istediği aradığı hakkında bilgi almak istediği araçları sizlerle paylaşıyoruz.

Peugeot Otomobil Modelleri
Peugeot Otomobil Modelleri

Peugeot 208

Peugeot 208
Peugeot 208

Peugeot 208, ilk olarak 2012’de tanıtılan küçük bir hatchback otomobildir. Benzinli, dizel ve elektrikli motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttur. 208, şık tasarımı, çevik kullanımı ve yakıt tasarruflu aktarma organları ile tanınır. 2014’te Avrupa’da Yılın Otomobili de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. 208, dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyor. Peugeot Otomobil Modelleri Arabanın geniş bir iç mekanı ve makul büyüklükte bir bagajı vardır, bu da onu günlük işe gidip gelme ve hafta sonu kaçamakları için pratik bir seçim haline getirir. Ülkemizde Peugeot Parça ürünleri kolaylıkla bulunan modeller arasında ilk 3 de yerini alabilir.

Peugeot 301

Peugeot 301
Peugeot 301

Peugeot 301, ilk olarak 2012’de tanıtılan kompakt bir sedandır. Öncelikle Afrika, Orta Doğu ve Latin Amerika gibi gelişmekte olan pazarlarda satılmaktadır. 301, bir dizi benzinli ve dizel motorla sunulur ve geniş ve konforlu bir iç mekana sahiptir. Araba, güvenilirliği ve yakıt verimliliği ile tanınır ve bu da onu uzun mesafeli seyahatler için popüler bir seçim haline getirir. Denge kontrolü, çekiş kontrolü ve çoklu hava yastıkları dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş güvenlik özelliğine sahiptir. 301 ayrıca dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, Bluetooth bağlantısı ve geri görüş kamerası gibi bir dizi kolaylık özelliğiyle birlikte sunuluyor.

Peugeot 308

Peugeot 308
Peugeot 308

Peugeot 308, ilk olarak 2007’de tanıtılan kompakt bir hatchback otomobildir. Benzinli, dizel ve elektrikli motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttur. 308, şık tasarımı, çevik kullanımı ve yakıt tasarruflu aktarma organları ile tanınır. Pejo Arabalar 2014’te Avrupa’da Yılın Otomobili de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. 308, dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyor. Arabanın geniş bir iç mekanı ve makul büyüklükte bir bagajı vardır, bu da onu günlük işe gidip gelme ve hafta sonu kaçamakları için pratik bir seçim haline getirir.

Peugeot 508

Peugeot 508
Peugeot 508

Peugeot 508 , ilk olarak 2011’de tanıtılan orta boy bir sedandır. Benzinli, dizel ve hibrit motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttur. Peugeot Otomobil Modelleri 508, şık tasarımı, rafine sürüş deneyimi ve ileri teknoloji özellikleri ile tanınır. Panoramik açılır tavan, ısıtmalı ve soğutmalı ön koltuklar ve birinci sınıf bir ses sistemi gibi bir dizi konfor ve rahatlık özelliğiyle sunulur. Otomobil aynı zamanda geniş ve iyi donanımlı bir iç mekana sahip olup, yolcular ve bagaj için bolca yer vardır. 508, tasarımı ve sürüş dinamikleri nedeniyle birçok ödül aldı ve kendi segmentinde güçlü bir rakip olarak kabul ediliyor.

Peugeot 2008

Peugeot 2008
Peugeot 2008

Peugeot 2008 , ilk olarak 2013’te tanıtılan küçük bir crossover SUV’dur. Benzinli, dizel ve elektrikli motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttur. 2008, şık tasarımı, çevik yol tutuşu ve yakıt tasarruflu aktarma organları ile tanınır. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğine sahiptir. Araç, bagaj alanını gerektiği gibi genişletmenize izin veren katlanabilir bir arka koltuğa sahip geniş ve çok yönlü bir iç mekana sahiptir. 2008, bir SUV’un pratikliğini ve çok yönlülüğünü kompakt bir pakette isteyen sürücüler için popüler bir seçimdir.

Peugeot 3008

Peugeot 3008
Peugeot 3008

Peugeot 3008 , ilk olarak 2009’da tanıtılan orta boy bir crossover SUV’dur. Benzinli, dizel ve hibrit motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttur. 3008, şık tasarımı, rafine sürüş deneyimi ve ileri teknoloji özellikleri ile tanınır. Panoramik açılır tavan, ısıtmalı ve soğutmalı ön koltuklar ve birinci sınıf bir ses sistemi gibi bir dizi konfor ve rahatlık özelliğiyle sunulur. Otomobil aynı zamanda geniş ve iyi donanımlı bir iç mekana sahip olup, yolcular ve bagaj için bolca yer vardır. 3008, tasarımı ve sürüş dinamikleri nedeniyle birçok ödül aldı ve kendi segmentinde güçlü bir rakip olarak kabul ediliyor.

Peugeot 5008

Peugeot 5008
Peugeot 5008

Peugeot 5008 , ilk olarak 2009’da tanıtılan büyük bir crossover SUV’dur. Benzinli, dizel ve hibrit motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttur. 5008, şık tasarımı, rafine sürüş deneyimi ve ileri teknoloji özellikleri ile tanınır. Panoramik açılır tavan, ısıtmalı ve soğutmalı ön koltuklar ve birinci sınıf bir ses sistemi gibi bir dizi konfor ve rahatlık özelliğiyle sunulur. Peugeot Otomobil Modelleri Otomobil aynı zamanda geniş ve iyi donanımlı bir iç mekana sahip olup, yolcular ve bagaj için bolca yer vardır. 5008, tasarımı ve sürüş dinamikleri nedeniyle birçok ödül aldı ve kendi segmentinde güçlü bir rakip olarak kabul ediliyor.

Peugeot Rifter

Peugeot Rifter
Peugeot Rifter

Peugeot Rifter , ilk olarak 2018’de tanıtılan küçük bir minivandır. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttur. Rifter, yedi yolcuya kadar veya yolcu ve kargo kombinasyonunu barındıracak şekilde yapılandırılabilen geniş ve çok yönlü iç mekanıyla tanınır. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğine sahiptir. Pejo Arabalar Rifter, günlük işe gidip gelme ve hafta sonu kaçamakları için pratik ve şık bir araca ihtiyaç duyan aileler ve küçük işletme sahipleri için popüler bir seçimdir.

Peugeot RCZ

Peugeot RCZ
Peugeot RCZ

Peugeot RCZ , ilk olarak 2009’da tanıtılan bir spor coupe’dir. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttur. RCZ, çift baloncuklu tavanı ve alçak, sportif duruşuyla kendine özgü tasarımıyla tanınır. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğine sahiptir. Araç geniş ve iyi donanımlı bir iç mekana, konforlu koltuklara ve çeşitli yüksek teknoloji özelliklere sahiptir. RCZ, hafta sonu kaçamakları ve özel günler için sportif ve şık bir otomobil isteyen sürücülerin popüler bir tercihi.

Peugeot Bipper

Peugeot Bipper
Peugeot Bipper

Peugeot Bipper , ilk olarak 2008’de piyasaya sürülen küçük bir minibüs. Benzinli ve dizel motorlar da dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde sunuluyor. Bipper, onu şehir içi sürüş ve kısa mesafeli yolculuklar için çok uygun kılan kompakt boyutu ve yakıt tasarruflu aktarma organları ile tanınır. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğine sahiptir. Bipper, mal ve ekipman taşımak için güvenilir ve uygun maliyetli bir araca ihtiyaç duyan küçük işletme sahipleri ve teslimat şirketleri için popüler bir seçimdir.

Peugeot Partner

Peugeot Partner
Peugeot Partner

Peugeot Partner , ilk kez 1996 yılında piyasaya sürülen küçük bir minibüs. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde sunuluyor. Partner, onu şehir içi sürüş ve kısa mesafeli yolculuklar için çok uygun kılan kompakt boyutu ve yakıt tasarruflu aktarma organları ile tanınır. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğine sahiptir. İş Ortağı, mal ve ekipman taşımak için güvenilir ve uygun maliyetli bir araca ihtiyaç duyan küçük işletme sahipleri ve teslimat şirketleri için popüler bir seçimdir.

Peugeot 106

Peugeot 106
Peugeot 106

Peugeot 106 , ilk olarak 1991’de piyasaya sürülen küçük bir hatchback otomobildir. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttu. 106, kompakt boyutu, yakıt tasarruflu aktarma organları ve onu şehir içi sürüş ve kısa mesafeli yolculuklar için çok uygun kılan çevik yol tutuşu ile biliniyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. 106, uygun fiyatı ve düşük sahip olma maliyeti nedeniyle genç sürücüler ve ilk kez araba alacak olanlar için popüler bir seçimdi. 106’nın üretimi 2003’te sona erdi.

Peugeot 206

Peugeot 206
Peugeot 206

Peugeot 206, ilk olarak 1998’de piyasaya sürülen küçük bir hatchback otomobildir. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyeleri ve aktarma organı seçenekleriyle sunuluyordu. 206, şehir içi sürüş ve kısa mesafeli yolculuklar için çok uygun hale getiren şık tasarımı, yakıt tasarruflu aktarma organları ve çevik yol tutuşu ile biliniyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. Peugeot Otomobil Modelleri 206, uygun fiyatı ve düşük sahip olma maliyeti nedeniyle genç sürücüler ve ilk kez araba alacaklar için popüler bir seçimdi. 206’nın üretimi 2010’da sona erdi.

Peugeot 206+

Peugeot 206+
Peugeot 206+

Peugeot 206+, Fransız otomobil üreticisi Peugeot tarafından 2009 ve 2012 yılları arasında üretilen küçük bir otomobildir. 1998’den 2010’a kadar üretilen Peugeot 206 modelini temel almıştır. pazara sunuldu ve bir dizi küçük, yakıt tasarruflu motorla sunuldu. Pejo Arabalar Hem hatchback hem de sedan gövde stillerinde mevcuttu ve standart 206 modeline göre yeniden biçimlendirilmiş ön ve arka uçlar, yeni bir iç mekan ve revize edilmiş bir süspansiyon dahil olmak üzere bir dizi güncelleme içeriyordu. Peugeot 206+, Avrupa’da yaygın olarak bulunuyordu, ancak Kuzey Amerika’da satılmadı.

Peugeot 207

Peugeot 207
Peugeot 207

Peugeot 207, ilk olarak 2006 yılında piyasaya sürülen küçük bir hatchback otomobildir. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttu. 207, şehir içi sürüş ve kısa mesafeli yolculuklar için çok uygun hale getiren şık tasarımı, yakıt tasarruflu aktarma organları ve çevik yol tutuşu ile biliniyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. Pejo Arabalar 207, uygun fiyatı ve düşük sahip olma maliyeti nedeniyle genç sürücüler ve ilk kez araba alacak olanlar için popüler bir seçimdi. 207’nin üretimi 2014’te sona erdi.

Peugeot 306

Peugeot 306
Peugeot 306

Peugeot 306, ilk olarak 1993 yılında piyasaya sürülen küçük bir hatchback otomobildir. Benzinli ve dizel motorlar da dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyeleri ve aktarma organı seçenekleriyle sunuluyordu. 306, kompakt boyutu, yakıt tasarruflu aktarma organları ve çevik yol tutuşu ile biliniyordu, bu da onu şehir içi sürüş ve kısa mesafeli yolculuklar için çok uygun hale getiriyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. 306, uygun fiyatı ve düşük sahip olma maliyeti nedeniyle genç sürücüler ve ilk kez araba alacaklar için popüler bir seçimdi. 306’nın üretimi 2002’de sona erdi.

Peugeot 307

Peugeot 307
Peugeot 307

Peugeot 307, ilk olarak 2001 yılında piyasaya sürülen küçük bir hatchback otomobildir. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttu. 307, şehir içi sürüş ve kısa mesafeli yolculuklar için çok uygun hale getiren şık tasarımı, yakıt tasarruflu aktarma organları ve çevik yol tutuşu ile biliniyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. 307, uygun fiyatı ve düşük sahip olma maliyeti nedeniyle genç sürücüler ve ilk kez araba alacaklar için popüler bir seçimdi. 307’nin üretimi 2007’de sona erdi.

Peugeot 407

Peugeot 407
Peugeot 407

Peugeot 407 , ilk olarak 2004 yılında piyasaya sürülen orta boy bir sedandır. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttu. 407, şık tasarımı, yakıt tasarruflu aktarma organları ve onu uzun mesafeli yolculuklar ve günlük işe gidiş gelişler için çok uygun kılan konforlu sürüşüyle ​​biliniyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. 407, geniş ve iyi donanımlı iç mekanı nedeniyle aileler ve işletme sahipleri için popüler bir seçimdi. 407’nin üretimi 2011’de sona erdi.

Peugeot 107

Peugeot 107
Peugeot 107

Peugeot 107 , ilk olarak 2005 yılında piyasaya sürülen küçük bir hatchback otomobildir. Benzinli ve dizel motorlar da dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttu. 107, kompakt boyutu, yakıt tasarruflu aktarma organları ve çevik yol tutuşu ile biliniyordu, bu da onu şehir içi sürüş ve kısa mesafeli yolculuklar için çok uygun hale getiriyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. Peugeot Otomobil Modelleri  107, uygun fiyatı ve düşük sahip olma maliyeti nedeniyle genç sürücüler ve ilk kez araba alacak olanlar için popüler bir seçimdi. 107’nin üretimi 2014’te sona erdi.

Peugeot 205

Peugeot 205
Peugeot 205

Peugeot 205, ilk kez 1983’te piyasaya sürülen küçük bir hatchback otomobildir. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyeleri ve aktarma organı seçenekleriyle sunuluyordu. 205, kompakt boyutu, yakıt tasarruflu aktarma organları ve çevik yol tutuşu ile biliniyordu, bu da onu şehir içi sürüş ve kısa mesafeli yolculuklar için çok uygun hale getiriyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. Pejo Arabalar 205, uygun fiyatı ve düşük sahip olma maliyeti nedeniyle genç sürücüler ve ilk kez araba alacak olanlar için popüler bir seçimdi. 205’in üretimi 1998’de sona erdi.

Peugeot 405

Peugeot 405
Peugeot 405

Peugeot 405, ilk olarak 1987’de tanıtılan orta boy bir sedandır. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttu. 405, şık tasarımı, yakıt tasarruflu aktarma organları ve onu uzun mesafeli yolculuklar ve günlük işe gidiş gelişler için çok uygun kılan konforlu sürüşüyle ​​biliniyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. 405, geniş ve iyi donanımlı iç mekanı nedeniyle aileler ve işletme sahipleri için popüler bir seçimdi. 405’in üretimi 1997’de sona erdi.

Peugeot 406

Peugeot 406
Peugeot 406

Peugeot 406, ilk olarak 1995 yılında piyasaya sürülen orta boy bir sedandır. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttu. Peugeot Otomobil Modelleri  406, şık tasarımı, yakıt tasarruflu aktarma organları ve onu uzun mesafeli yolculuklar ve günlük işe gidiş gelişler için çok uygun kılan konforlu sürüşüyle ​​biliniyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. 406, geniş ve iyi donanımlı iç mekanı nedeniyle aileler ve işletme sahipleri için popüler bir seçimdi. 406’nın üretimi 2004’te sona erdi.

Peugeot 605

Peugeot 605
Peugeot 605

Peugeot 605, ilk olarak 1989’da tanıtılan orta boy bir sedandır. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttu. 605, şık tasarımı, yakıt tasarruflu aktarma organları ve onu uzun mesafeli yolculuklar ve günlük işe gidiş gelişler için çok uygun kılan konforlu sürüşüyle ​​biliniyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. Pejo Arabalar 605, geniş ve iyi donanımlı iç mekanı nedeniyle aileler ve işletme sahipleri için popüler bir seçimdi. 605’in üretimi 1999’da sona erdi.

Peugeot 607

Peugeot 607
Peugeot 607

Peugeot 607, ilk olarak 1999’da tanıtılan büyük bir sedandır. Benzinli ve dizel motorlar dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttu. 607, şık tasarımı, yakıt tasarruflu aktarma organları ve onu uzun mesafeli yolculuklar ve günlük işe gidiş gelişler için çok uygun hale getiren konforlu sürüşüyle ​​biliniyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. 607, geniş ve iyi donanımlı iç mekanı nedeniyle aileler ve işletme sahipleri için popüler bir seçimdi. 607’nin üretimi 2010’da sona erdi.

Peugeot 806

Peugeot 806
Peugeot 806

Peugeot 806 , ilk olarak 1994 yılında piyasaya sürülen orta boy bir minivandır. Benzinli ve dizel motorlar da dahil olmak üzere çeşitli donanım seviyelerinde ve aktarma organı seçeneklerinde mevcuttu. 806, sekiz yolcuya kadar veya yolcu ve kargo kombinasyonunu barındıracak şekilde yapılandırılabilen geniş ve çok yönlü iç mekanıyla biliniyordu. Dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, kablosuz şarj pedi ve geri görüş kamerası gibi bir dizi gelişmiş güvenlik ve rahatlık özelliğiyle sunuluyordu. 806, günlük işe gidip gelme ve uzun mesafeli seyahat için pratik ve konforlu bir araca ihtiyaç duyan aileler ve küçük işletme sahipleri için popüler bir seçimdi. 806’nın üretimi 2002’de sona erdi.

Peugeot Markası Hakkında Kısaca;

Peugeot, bir dizi otomobil ve motosiklet üreten bir Fransız otomotiv üreticisidir. 1810 yılında kahve değirmeni ve bisiklet üreticisi olarak kurulan şirket, 19. yüzyılın sonlarında otomobil üretmeye başladı. Peugeot artık Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan PSA Peugeot Citroën grubunun bir üyesi. Peugeot, küçük hatchback’ler, sedanlar, SUV’ler ve ticari araçlar dahil olmak üzere çok çeşitli araçlar üretmesiyle tanınır. Şirketin uzun bir motor sporları geçmişi vardır ve 24 Saat Le Mans ve Dünya Ralli Şampiyonası da dahil olmak üzere birçok büyük yarış etkinliğini kazanmıştır. Ayrıca ülkemizde başarılı satış grafiği sergilemiş Pejo Arabalar Türkiye resmi internet sitesinden yeni araçlara giz atabilirsini. İhtiyaç halinde tüm Peugeot yedek parça ürünlerine sorunsuzca ulaşmanız Otoyedekmarket.com sitesinden sorun yaşamadan sipariş etmeniz mümkündür. Peugeot Otomobil Modelleri  ve merak edilen tüm modeller sizlerleydi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu