1. Ana Sayfa
  2. Sinema-Dizi
  3. 9 Kere Leyla Film Konusu-9 Kere Leyla Oyuncuları

9 Kere Leyla Film Konusu-9 Kere Leyla Oyuncuları

9 kere leyla Film konusu, 9 kere leyla oyuncuları, 9 kere leyla filmi, netflix 9 kere leyla filmi vb.. dizi ve filmler hakkında bilgiler için aliskanlik.com

9 Kere Leyla Film Konusu

Netflix’in en yakın zamanda tüm dünya ile aynı anda izleyicilerine duyuracağı filmlerin başında gelen “ 9 Kere Leyla “ filmi hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan açıklamak istiyoruz. Başrollerinde son derece önemli isimlerin yer aldığı bu dizinin başrol oyuncuları hakkında bilgiler sunalım. İşte Netflix dizisi “ 9 kere Leyla” konusu ve oyuncuları ile ilgili tüm detaylar.

9 kere Leyla filmi oyuncuları;

Haluk Bilginer,

Elçin Sangu,

Demet Akbağ,

Fırat Tanış,

Alican Yücesoy, isimleri bu dizide yer alacak ünlü isimler ile dikkat çekmektedir.

9 kere Leyla konusu;

Adem isminde yer alan ana karakterin 20 yıllık evliliğine son verecek olmasından dolayı işler sarpa sarmaktadır. Adem’in metresi olan Nergis’e (Elçin Sangu)’ya olan aşkı her geçen gün artmaktadır. Adem’in eşi olan Leyla’nın ise Adem’e olan sevgisinin son derece aşırı olması Adem’in Leyla’dan kurtulmasının neredeyse imkansız olmasına neden olmaktadır. Adem’in Nergis’e olan sevgisinden dolayı Leyla’dan ayrılmak için verdiği mücadele de galip çıkacak olan tarafın kim olacağı merak konusu.

Adem’in sadece aşk üçgeni içinde değil aynı zamanda da hobi olarak uğraştığı el yazması eşyalarını avukatına ve arkadaşına kaptırmama telaşı da bulunmaktadır. Netflix’in en iddialı yapımları arasında yer alan bu dizinin özellikle de 2020 yılının 4 Aralık tarihinde izleyicilerin karşısına çıkması beklenmektedir.

Netflix 9 kere Leyla filmi ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap