Barry Seal-Kaçakçı Film Konusu

Barry seal film konusu, Barry seal yorum, Barry seal fragmanı, Barry seal oyuncuları, Barry seal imdb puanı, Barry seal film türü vb.. film konuları alışkanlıkcom’da

Barry Seal-Kaçakçı Film Konusu

Baş rolde Barry Seal oyuncularından (Tom Cruise) yer alıyor. Tom Cruise her filminde olduğu gibi, bu filmde de sağlam oynamış. Biyografi filmlerini hiç sevmem; yalnız Tom Cruise olduğu için izledim.

Barry Seal film konusunda Tom Cruise, uçak pilotu olarak karşımıza çıkıyor. Maddi durumunun daha iyi olması için birkaç kaçakçılık işini yapıyor; fakat farkında olmadan biri tarafından fark ediliyor ve fark eden kişi daha büyük kaçakçılık işi için öneri sunuyor. Kabul ediyor. Daha sonra bu kişinin haberi olmadan gizliden başka bir kişi ile çalışmaya başlıyor. İki işi bir arada yapıp daha fazla kazanıyor. Filmi izledikçe olaylar farklı bir boyuta geliyor.

Barry Seal Kaçakçı Yorumu

Biyografi filmlerinde eleştirecek bir yan bulamıyorum. Sonuçta gerçek yaşam öyküsü. Ya abartırlar, ya tam yaparlar ya da tam yapamazlar. En azından izleyecek film bulamadığınız da izleyin.Barry Seal film yorumum 100 üzerinden 64 puandır.

Barry Seal Kaçakçı İmdb

Barry seal kaçakçı imdb puanı 10 üzerinden 7,2.

Barry Seal-kaçakçı fragman videosunu Youtube’den izleyebilirsiniz.

Barry Seal – Kaçakçı (American Made) – 2017 yılında vizyona girmiş bir filmdir. Film türü macera üzerinedir.

 

Alışkanlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu