Rüyada Balta Görmek-Rüyada Keser Görmek

Rüyada balta görmek, rüyada balta ile odun kesmek, rüyada balta ile adam öldürmek, rüyada keser görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Balta Görmek

Rüyada balta gören kişinin korkularından uzaklaşacağı, kendini güvende hissedeceği, hayatta rahat edeceği söylenir. Rüya sahibinin istediği başarıyı elde edeceği, çevresinde rüya sahibini koruyan ve kollayan kişilerin olacağı, iyi dileklerinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

  • Rüyada Balta ile Odun Kesmek

Rüyasında odun kesen kişinin sağlıklı bir yaşam süreceği, hayatı boyunca ciddi hastalıklara yakalanmayacağı, uzun ömürlü olacağı şeklinde yorumlanır. İşlerinin yoluna gireceği, mali krizden çıkacağı, aile hanesinin feraha kavuşacağı, maddi olarak güçleneceği, yeni girişeceği işten kazançlı çıkacağına rivayet eder.

  • Rüyada Balta ile Adam Öldürmek

Rüyada balta ile adam öldürmek iyiye yorumlanır. Rüya sahibinin büyük bir sürprizle karşılaşacağı, iyi haberler alacağı ve kutsal duygular yaşayacağı söylenir. Sıkıntıların ve sorunların geride kalacağı, iyileşmeyen bir hastalığın iyileşeceği, uzun zamandır haber beklenilen bir olaydan olumlu haberler alınacağına işarettir.

  • Rüyada Nacak Görmek

Rüyasında nacak gören kişinin fakirlikten kurtulacağı, hayatı boyunca geçim sıkıntısı çekmeyeceği, zenginliği doyasıya yaşayacağı, yokluk günlerinin geride kalacağı şeklinde yorumlanır.

  • Rüyada Keser Görmek

Rüyada keser gören kişinin bir işte kendisine yardımcı olacak kişilerin çıkacağı, işlerinin kolaylaşacağı, girişeceği bir işten başarı elde edeceği, bir iş konusunda yakın çevresinden destek göreceği, yarım kalan bir işin tamamlanacağı, kişinin yeni iş teklifleri alacağı, yeni fırsatlar elde edeceği şeklinde yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu