Yengeç Aslan Uyumu-Yengeç ve Aslan Burcu Aşk Uyumu

Yengeç aslan uyumu, yengeç ve aslan burcu uyumu, yengeç kadını aslan erkeği uyumu, yengeç kadını aslan erkeği uyumu, aslan ve yengeç burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yengeç Aslan Balık Uyumu

Yengeç aslan uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Yengeç Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Yengeç ve Aslan oldukça eğlenceli karakterlerdir. İkisi de romantizmi sever ve âşık olmayı dilemekten vazgeçmezler. Yengeç kadını ne zaman samimi olacağını ve şefkat göstereceğini bilir. Aslan erkeği onun kararlı tavrını sever. Aslan gösterişli ve sevecendir. Yengeç onun bu güçlü görüntüsünden hoşlanır. Yengeç Kadını Aslan Erkeği Uyumu bazen karmaşıktır. Fakat yine de birbirlerini anlamak için zaman ayırdıklarında mutlu olacaklardır. Her ikisi de reddedilmekten nefret eder. Bu nedenle ilk adımı atmak için bazen geç kalabilirler. İkisi de duygusaldır ve bu çift genelde birbirlerine hediyelik eşyalar, anıları gösterecek olan resimler gibi birçok hediye verebilir. Birbirlerini anladıkları sürece, iletişimleri kuvvetli oldukça birbirlerini gerçekten severler. Yengeç kadını duygusaldır ve kendini güvende hissetmek ister. Aslan erkeği ona bu güveni verecektir. Aslan burcunun kendini yüksekte görmesi ve bunu karşısındakine hissettirmesi yengeç burcunu zaman zaman kırabilir. Yengeç kadını buna alıştığında ve kendisine güveni geldiğinde bu ilişki mükemmel olacaktır.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Aslan Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Aslan burcu sevgilisi ile gurur duymak ister. Yengeç erkeği bu gururu ona yaşatabilir. Yalnızca güvensizlikten bunaldığı zamanlarda Aslan kadını, Yengeç erkeğine tepki gösterebilir. Aslan kendine güvenen ve girdiği her ortamda parlayan bir karakterdir. Yengeç ise hisleriyle hareket eden ve daha duygusal biridir. Birlikte karanlık ruh halini hafifletecek bir iletişim becerisi kurarlarsa bu ilişki mükemmel olabilir. Aslan bu ilişkide oldukça özgüvenli ve bunu yaşayan kişi olacaktır. Aslan Kadını Yengeç Erkeği Uyumu oldukça karmaşıktır. Yengeç erkeği genellikle çocuksu ve başkalarının neye ihtiyacı olduğunu bilen bir yapıya sahiptir. Aslan burcu ise daha güçlü ve kendine dönük hedefleri olan kişidir. Yengeçler hayal kurarken aslanlar bunun saçma olduğunu düşünebilirler. Yalnızca birbirlerini anlarlarsa bu ilişki yürüyebilir. Yengeç Burcu’nun inişli çıkışlı bir ruh hali vardır. Genel anlamda duygusal ve alıngan olabilirler. Aslan burcu onun bu halini anlarsa ve yengeç erkeği de aslan kadınına gereken alanı sağlarsa güzel bir ilişki yaşayabilirler. Tartışmalardan kaçınmalı ve yanlış anlaşılmalara izin vermemeliler.

Yengeç ve aslan burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Yengeç burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu