Güvenilir Beyaz Eşya Servisi Nasıl Bulunur?

Güvenilir Beyaz Eşya Servisi Nasıl Bulunur? bu içeriğimizde beyaz eşya tamirci bulmak ve dürüst onarım be bakım ustalarına nasıl ulaşırız ondan bahsedeceğim. Beyaz eşya tamiri yaptırmak için internette arayışa girdiniz, güvenli firma yada ustaya nasıl ulaşabiliriz biye araştırma yapıyorsunuz. Öncelikle önerimiz markanın resmi sitelerine girip örneğin arçelik bir çamaşır makineniz arızalı bunun için arcelik.com.tr internet sitesine girebilirsiniz. Google’de zaten arçelik yetkili servisi arayaraç organik aramada çıkan sonuca tıklayabilirsiniz. Yada başka bir marka olabilir bosch siemens yada vestel her markanın resmi bir web sitesi bulunmaktadır oaralardan yetkili beyaz eşya servisi şirketlerine ulaşmanız mümkün.

Güvenilir Beyaz Eşya Servisi Nasıl Bulunur?

Beyaz eşya önenimli o açıdan bu içeriğimiz sizlere iyibir yol haritası olacaktır. Güvenilir Beyaz Eşya Servisi Nasıl Bulunur? Garantisi geçmiş yada markanın yetkili servisine ulaşamadınız, özel üretim veyahutta markanın Ülkemizde yetkili satışı ve servisi olmayabilir, özel getittirmiş olabilirsiniz bu durumdada özel servisler devreye girmekte. Özel beyaz eşya onarım şirketi olarak bizim size önerimiz Beyaz Eşya Servisi desteğini yıllardır kesmeya servis asia olacaktır. Biz bu şirketten bir buzdolabı tamir hizmeti aldık ve oldukça memnun kaldık. Firma kurumsal ve fatura kesmektedir. Bu şirkete güvenebilirsiniz. Naif, Dürüst, Güler yüzlü bir firma fiyatlarıda oldukça uygun, işletme çalışanları sekreterleri, ustaları stajyerleri dahil bukadar iyi ve hizmet için kendini resmen parçalıyorlar. Bu işletmeden koşulsuz aldığınız hizmetten memnun olacağınıza eminiz. Zaten yazı içindeki linklerden şirletin internet adresini kontrol edebilirsiniz. Firma olarak bu denli yetkili servis kalitesinde çalışan şirkete az raslanır.

Güvenilir Beyaz Eşya Servisi Nasıl Bulunur
Güvenilir Beyaz Eşya Servisi Nasıl Bulunur

Güvenilir Beyaz Eşya Servis Şirketi Bulmanın Yolları

Öncelikle telefon açtığınız zaman vergi levhası ve ustalık belgelerinin bir örneğini size mail yada whatsappdan atmasını isteyin. Atmak istemez ise servis hizmeti almak istemediğinizi belirtebilirsiniz. Sonuçta tamir hizmeti alacaksınız bu denli büven gerektiren bir hizmette haklı olarak sizlerde bir belge alma hakkına sahipsiniz.

  • Vergi levhasını sorun.
  • Ticaret oda kaydını sorun.
  • Yetkili servis belgesini sorabilirsiniz.
  • Fiziksel adresini sorun, Google mapsda aratarak doğrulayın.

Güvenilir Beyaz Eşya Servisi İletişim Bilgileri

0216 540 00 23 – 0532 789 75 07

Değerli dostlar bu kesinlikle reklam değildir alışkanlık web sitemize yakışır şekilde insanlara destekler sunmak ve özellikle son dönemlerde beyaz eşya tamircilerin müşterilerini madur olduğunu gerek sosyal medyadan gerekse geleneksel medyadan görüyoruz. Bu hizmetimiz tamamiyle sizlere yardımcı olmak. Güvenilir Beyaz Eşya Servis Şirketi Bulmanın Yolları nelerdir nelere dikkat etmeniz gerekiyor bu durumda sizin güvenliğinize ve ekonominize küçük dokunuşlar yapmak içindir.

Güvenilir Beyaz Eşya Servis Şirketi Bulmanın Yolları
Güvenilir Beyaz Eşya Servis Şirketi Bulmanın Yolları

Garantili ve Orijinal Parça Kullanıyorlar

Gelen personel işi bitirdikten sonra bana imzalı ve logolarının olduğu bir belge bıraktır, Kullandıkları yedek parçalar orijinal ve barkotlu kutularında çıkardılar, Yedek parçayı yerine montaj yaptıktan sonra parçanın seri numarasınıda bana verdikleri servis formuna işlediler. İmzalayarak bir örneğini bana verdiler. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim verdikleri servis formu garanti yerine geçmekte onu kesinlikle kaybetmeyin. 2 sene içinde arıza yaparsa ücretsiz onarım yapacaklarını ve bu formu kaybetmememiz gerektiğini belirttiler. Güvenilir Beyaz Eşya Servisi Nasıl Bulunur? ve bu şirketlere nasıl güvenebiliriz. Kısaca sizlere bahsetmek istedik. İstanbul merkezli bu şirketin merkezi Samandıra da ama Anadolu ve Avrupa yakasının tümüne tamamen kendi araçları ile hizlı onarım destekleri sunuyorlar.

Beyaz Eşya Tamir Şirketinin Fiziksel Adresi Olması Şart

Eğer size beyaz eşya için x bir firma tamire gelecekse fiziksel adresinin kesinlikle doğruluğunu yapın. Bazı durumlarda çantacı diye tabir edilen gezici vergi levhasız, ustalığın yanından geçmemiş işten anlamayan kişilerde bu tarz işler sunabiliyor. Onlardan kendinizi korumak için adresi doğrulayın. Yarın yada başka zaman tekrar arıza olduğunda işin karşısında muhattap bulamazsınız. Bu durumda teknik olarak madur olur, Kısa süre önce tamir ettirdiğiniz ürüne ücretsiz destek almak yerine yeniden ücret ödemek zorunda kalırsınız. Birde size tamir için gelen araca bir bakın sizin markanızın logolarını taşıyormu, Özel servis olduğunu bildiğiniz servis için söylemiyorum ama, örneğin Arçelik yetkili servisi çağırdınız balkondan camdan bi göz atın araçta resmi markanın logosu varmı yokmu, Gelen personelin üzerindeki kıyafette Arçelik yada çağırdığınız markanın yetkili servis ibarisi varmı, verdiği servis formunda adres ve yetkili servis ibaresi marka logosu varmı bir kontrol etmenizi dileriz. Söylediğimiz gibi yazı içinde geçen linklerden ve telefondan güvenilir beyaz eşya tamircisi çağırabilirsiniz.

Güvenilir Beyaz Eşya Servisi İletişim Bilgileri
Güvenilir Beyaz Eşya Servisi İletişim Bilgileri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu