İkizler Balık Uyumu-İkizler ve Balık Burcu Aşk Uyumu

İkizler balık uyumu, ikizler ve balık burcu uyumu, ikizler kadını balık erkeği uyumu, balık kadını ikizler erkeği uyumu, ikizler ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

İkizler Balık Uyumu

İkizler balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

İkizler Kadını Balık Erkeği Uyumu

İkizler ve Balık burcu bir araya geldiğinde güçlü ve bağlı bir ilişki oluşur. Zihinsel olarak hem çevik hem de esnek olan İkizler, bir konunun her yönünü görme ve diğer insanlarla iletişim kurma konusunda yeteneklidir. İkizler Kadını Balık Erkeği Uyumu tamamen esneklik ve saygı ile ilgilidir. İkizler ve Balık, sevgili olduğu kadar harika arkadaşlar da edinebilir. Balık, duygusal olarak oldukça hassastır ve kibirli İkizler düşünmeden konuştuğunda duyguları incinebilir. Ancak sorunları olsa bile, bu partnerler kolaylıkla affedebilir ve unutabilirler. Bu burçların hiçbiri kin tutmak için herhangi bir neden görmez, Balık, partnerlerinin gerçek niyetlerini anladıkları için ve İkizler de geçmiş acıların üzerinde duracak zamanları olmadığı için sorunlar neredeyse kendiliğinden çözülür. Balık erkeği, sık sık fikir değiştiren ikizlere kolayca uyum sağlayabilir. İkisi de hayalperesttir. Birlikte eğlenirler ve mutludurlar. Sevdikleri zaman hiçbir şeyi umursamazlar. Birbirlerini anlarlar.  İkizler kadını, balık erkeğine hiç görmediği ilgi alanları kazandıracak ve yeni şeyler keşfetmesini kolaylaştıracaktır. Beraber duyguları su yüzüne çıkarabilir ve derin konuşmalara girebilirsiniz.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık Kadını İkizler Erkeği Uyumu

İkizler ve Balık burcu Değişken burçlardandır, dolayısıyla oldukça uyumludur. Her iki burç uyarlanabilir, esnektir ve değişimin üstesinden gelebilir. Ayrıca kendi fikirlerini de biraz değiştirme eğilimindedirler, bu yüzden her ikisinin de bu kadar açık fikirli olması iyi bir şey. Hiçbirinin liderlik etmesi gerekmiyor ve her ikisi de birbirlerine bol miktarda alan ve özgürlük sağlıyor. Balık Kadını İkizler Erkeği Uyumu oldukça iyidir. Ortak ilgi alanları ve benzer kişilikleri, onları çok arkadaşça bir ilişki haline getirir. Genellikle bu iki burcun ilişkisi uzun bir arkadaşlıktan sonra oluşabilir. Birbirlerini anladıklarını gördüklerinde mutluluğu bulduklarını da anlarlar. İkizler erkeğinin hareketli yapısı, balık kadının da duygusallığı onları mükemmel tamamlayıcı yapar. Bu çift kesinlikle bir denge kurmuştur. İkizler burcu evde vakit geçirmekten hoşlanmaz onun yerine seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi sever. Balık burcu ise evine bağlıdır. Evde vakit geçirmeyi sever. Bu ilişki kesinlikle iki tarafı da biraz fedakarlık yapmaya itecektir.

İkizler ve balık burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

İkizler burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu