Terazi Terazi Uyumu-Terazi ve Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi terazi uyumu, terazi ve terazi burcu uyumu, terazi kadını terazi erkeği uyumu, terazi ve terazi burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Terazi Terazi Uyumu

Terazi terazi uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Terazi Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Terazi terazi uyumu genel olarak iyidir. Terazi Burçları karşılıklı olarak bağımsızlıklarına düşkündürler ve keşfetme arzusuna sahiptirler. Bu ilişkide her iki tarafta oldukça fazla bir şekilde bilgiye ve fikirlere önem verir. Bununla beraber bazen sabırsız tavırlarına da dikkat etmeleri gerekebilir. İşler ciddileşmeden önce karşılıklı saygıyla bu ilişkiyi ilerletebilirler. Her ikisi de bağımsızlıklarını korumalarına izin vermelidir.

Terazi Kadını Terazi Erkeği Uyumu ortalama bir uyumdur. İlişkinin gidişatını belirleyecek olan şey karşılıklı olarak birbirlerine verecekleri güvendir. Kızgınlıklarına dikkat etmeleri gerekir. Terazi burcunu yine başka bir terazi burcu anlar: birbirlerini iyi bir şekilde idare edebilirler. Duygusal olarak heyecanlı bir yapıları vardır. Zorluk ve üzüntülere karşı dayanıklı değildirler bu nedenle de ilişkide tartışmadan uzak dururlar. Yalandan ve gizli niyetlerden nefret ederler. İkisi de oldukça hayalperest ve hedeflerine ulaşma konusunda birbirlerine destek olurlar. İlişkiye başladıklarında pozitif ve iyimser yönleri birbirlerini çekebilir. Aynı şekilde tutarsız bir tavır da alabilirler. Bu ilişkide ya siyah ya beyazdır. Grilere yer yoktur.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

İki Terazinin birlikteliğinde sorunlar sevgisizlik değil birbirlerine karşı uyum gösterme sorunudur. Genellikle aradıkları aşkı bulmak için biraz daha sabırlı olmalıdırlar. Kendi inançlarına laf söylenmesinden hoşlanmazlar bu nedenle birbirlerine kendi doğrularını dikte etmemeleri gerekmektedir. Sorumluluk ve güvenilirlik eksikliği gibi kendi zayıf yönleriyle karşı karşıya kaldıklarında, gerçekten sinirlenebilirler. Ellerini anlayış göstermeli ve aynı tutmalıdırlar. Temel olarak her şeyi birlikte yapabilirler. Fakat hayatlarında olan olaylardan kolaylıkla dikkatleri de alabilir. Birbirlerinden özgürlük ve anlayış alanı isterler.

Yapabilecekleri en iyi şey saygılı bir iletişim ve yeni şeyler denemektir. Bir Terazi diğer teraziye kolayca âşık olabilir. Fakat bu tutkulu aşk hızlıca değişebilir. Kendilerine ait bir ortak nokta bulamadıklarında onları bir arada tutacak hiçbir şeyde kalmaz. Bu nedenle birlikte keyif alacakları şeylere odaklanmalı ve anlayış göstermelilerdir. İkisi de kararlarında tutarlı olma yolunda adım atmalıdırlar. Bu birlikteyken mutlu olmayacakları anlamına gelmez. Beraber seyahat etmekten ve yeni kişiler tanımaktan hoşlanabilirler. Ortak bir nokta bulduklarında bu ilişki daha iyi bir şekilde ilerleyebilir.

Terazi ve terazi burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Terazi burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu