Youtube Premium İndirimi Nasıl Alınır?

Youtube Premium İndirimi Nasıl Alınır? Youtube Premium günümüzde oldukça sık bir şekilde kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Youtube Premium İndirimi Nasıl Alınır?

Özellikle bu ücretli üyelik çeşidinin sağladığı ayrıcalıklardan bahsedecek olursak: video indirme, reklamsız video izleme, Youtube Music, müzik indirme ve videoları arka planda oynatma gibi çeşitli özellikleri sıralayabiliriz. Youtube Premium İndirimi Nasıl Alınır? Bu ayrıcalıklardan faydalanmak isteyen kişiler ise Youtube Premium indirim alma yöntemi sayesinde çok daha uygun fiyata Youtube Premium sahibi olabiliyor.

Youtube Premium Fiyatları

Pek çok kişinin tercih ettiği bu üyelik tipi için Youtube Premium fiyatları konusuna değinecek olursak da sırasıyla üyelik tiplerini ve ücretlerini şu şekilde ekleyebiliriz:

  • Öğrenci Üyeliği: Youtube tarafından sunulan bu üyelik tipi için Yüksek Öğretim Kurumunda eğitim görüyor olmanız gerekmektedir. SheerID ile birlikte doğrulanan öğrenciliğiniz sayesinde üyeliğinizi başlatabiliyorsunuz. Bu üyeliğin ücreti aylık 19,49 TL olmaktadır.
  • Aile Üyeliği: Youtube Premium fiyatları olarak 5 kişiye kadar desteklenen aile üyeliği için bir aile grubunuz bulunmalıdır. Youtube tarafından aile planı oluşturma adımlarını izleyerek kendi aile grubunuzu oluşturmalısınız. Son 12 ay içerisinde aile grupları arasında geçiş yapmamış olmalısınız. Bu üyeliğin aylık ücreti ise 59,90 TL olmaktadır.
  • Bireysel Üyelik: Herkesin hiçbir şart koşulmadan ücretini ödeyerek dahil olabildiği bireysel üyelik diğer kademelerle aynı ayrıcalıklara sahip olmaktadır. Bu üyeliği aylık veya direkt yıllık olarak satın alabilmektesiniz. Aylık olarak 29,99 TL olmakla birlikte yıllık 299,90 TL ödemesi yer almaktadır.
Youtube Premium İndirimi Nasıl Alınır?
Youtube Premium İndirimi Nasıl Alınır?

Youtube Premium İndirim Alma

İndirimli bir şekilde Youtube Premium sahibi olmak için öncelikle bir Papara hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Papara herhangi bir bankanın alt kuruluşu olmamakla birlikte direkt online üzerinden başvuru yapılarak alınan bir elektronik ödeme hizmetidir diyebiliriz. Kendi içerisinde pek çok avantajı bulunan Papara, üyelerinden aylık aidat gibi herhangi bir ücret talep etmemektedir. Yani tamamen ücretsiz bir şekilde hesap açarak hesabınızı kullanabilirsiniz.

Papara Cashback ise anlaşmalı firmalar üzerinden yapacağınız alışverişlerin belirli bir kısmının geri ödendiği bir özellik olmaktadır. Mobil uygulama üzerinden Papara’ya giriş yaptıktan sonra Cashback sekmesinden bütün anlaşmalı firmaları ve koşullarını görebilirsiniz. Youtube Premium İndirimi Nasıl Alınır? Youtube Premium da uzun bir süredir Papara’ya dahil olmuş ve kullanıcılarına geri ödeme sağlamış bir firma olmaktadır. Youtube Premium indirim alma kapsamında eğer Youtube üyeliğinizin ödemesini Papara üzerinden yaparsanız 10 TL geri ödemeyi anında alabilirsiniz. Böylelikle de özellikle öğrenciler çok daha uygun bir şekilde Youtube Premium sahibi olarak birçok avantajı hemen kullanmaya başlayabilmektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu