Rüyada Çarpmak Görmek-Rüyada Araba Çarpması

Rüyada çarpmak görmek, rüyada yürürken birine çarpmak, rüyada birinin sana çarpması, rüyada birine çarpmak, rüyada duvara çarpmak, rüyada araba çarpması gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çarpmak Görmek

Rüyada çarpmak görmek, kişinin yakın bir zaman içerisinde daha önce hiç fark edemediği bir ayrıntıyı artık fark etmesi anlamına gelir. Rüyada bir yere ya da bir şeye çarptığını gören kişi, geçmişinde yaşadığı ama bu zamana kadar hiç fark etmediği bir ayrıntıyı anlar ve vicdanen rahatlar.

Rüyada yürürken birine çarpmak, kişinin kısa zaman içerisinde hayatına giren bir kişi tarafından iyilik ile karşılanmasına ve o kişinin de kendisine çok yakın davranıp gerçekten iyiliğini istemesine neden olacak kadar samimi olmaları ile yorumlanır.

Rüyada birinin sana çarpması, bir yakının sözünü dinlemeyen ve aslında ne demek istediğini anlamayan bir kişinin, sonunda o sözleri anlamasına ve kendi için iyi olan şeyi tercih etmeye başlamasına işaret eder.

Rüyada birine çarpmak, kişinin bir başka kişiye yanlışlıkla zarar vereceğine ya da bir kişiye yanlış bir söz söyleyerek canını yakacağına delalet eder.

Rüyada Araba Çarpması

Rüyada araba çarpması, hayatının kıymetini bilmeden şikayet eden ve hep olumsuz olaylara takılı kalan bir kimsenin en sonunda hem hayatının güzelliklerini anlayacağına hem de hayatının kıymetini bileceğine işaret eder.

Rüyada duvara çarpmak, kişinin uzun süreli olarak yaptığı bir yanlıştan en sonunda bir kurtulmasına işaret eder. bir bağımlılık ya da bir ilişki olarak yorumlanan bu rüya, kişinin tüm bunlardan kurtulması anlamına gelir.

Rüyada eve araba çarpması, hanenin içerisinin huzurlu olmasına, ev halkının mutlu olmasına, evde yaşayan kişiler arasında sorun ya da kavga çıkmayacağına, ev halkının hayatlarını sağlık ve huzur içerisinde geçireceğine ayrıca sofraların da bereketleneceğine işaret eder.

Rüyada Başını Çarpmak

Rüyada başını çarpmak, kişinin bir sağlık sorunu yaşayacağına ve bu sağlık sorununda ötürü bir süre işe gidemeyeceğine ya da evden çıkamayacağına işaret eder. Bu sağlık sorunu sonrası kişi, hayatında köklü değişikliklere gidecek ve kendine zarar veren çoğu alışkanlığından da kurtulacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu