Boğa Burcu Kadını

(22 Nisan-21 Mayıs) Boğa Burcu Kadını

(22 Nisan-21 Mayıs) Boğa Burcu Kadını Kişilik olarak, huzurlu ve sakin bir yapıya sahip olan Boğa burcu kadını, ilişkilerinde de aynı sakinliği ve huzuru arar. Her türlü insanla kolay bir biçimde iletişim kurarak, etrafa saçtığı güven duygusuyla birçok insanı anında etkileyebilme özelliğine sahiptir. Yapılan her şeyin bir sebebinin olduğunu düşünür ve bu sebeple her şeyin en doğru şekilde yapılması taraftarıdır. Mükemmeliyetçi tavrı zaman zaman karşısındakini zorlasa da, ilişki için emek harcanmasına ve devam etmesine yardımcı olur. Yaşama sevinci oldukça yüksek olan boğa kadınları, 5 duyusunu en verimli şekilde kullanır. Hayattan zevk almak için iyi müziği dinler, iyi yemekleri yer, güzel manzaraları severler, parfüm tutkunudurlar.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Kesin ve Net
Gösterişi ve abartıyı hiç sevmeyen boğa kadınları, kaliteli ama şık bir giyim tarzını benimserler. Gösterişler çok, kalite ve işlevsellik her zaman onlar için ön plandadır. Boğa Burcu Kadını  Doğallıktan ve sadelikten yanadır. Sentetik hiçbir şeyi sevmez. Ona kesinlikle plastik ya da sentetik bir hediye almamalısınız, pelüş bir oyuncaktan çok, gerçek bir kediyi daha çok seveceklerdir. Doğa olayları, boğa burcu kadınını çok etkiler, romantik bir gece tasarlamak istiyorsanız, mutlaka ambiyansa ve manzaraya dikkat ederek seçiminizi yapmanızı öneriyoruz. Kokular, göz alıcı renkler, gurme lezzetler, en kaliteli şaraplarla boğa kadınının kalbini çalabilirsiniz.

Hoşgörülü ve sakin
Boğa burcu kadınları ağlamayı ve sızlanmayı hiç sevmezler. Hoşgörülü ve oldukça sakin bir kişiliğe sahip oldukları için, empati kurmayı çok iyi becerirler. Fakat boğa burcu kadınlarının sabrını çok fazla zorlamamak gerekiyor çünkü bu sınırı aştığınızda geri dönüşü yaşamanız biraz zor olacaktır. Kendi karakteri dışında asabi ve kaba insanlardan hiç hoşlanmazlar. Eğer bir boğa kadınıyla beraberseniz, kesinlikle toplum içindeyken ona sesin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu