1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep burcu kadını aşk, akrep kadını, akrep burcu kadını aşk uyumu, akrep burcu kadını aşk hayatı, Akrep burcu kadını hangi erkeklerden hoşlanır vb… astroloji bilgileri için alışkanlık

Akrep burcu kadını aşk uyumu, neredeyse tüm burçlardan farklılık göstermektedir. Daha çok kendi ayakları üzerinde durabilme çabaları ve başkalarına muhtaç olmadan hayatlarını sürdürmeye istekleri, akrep burcu kadınlarının aşk hayatını da çeşitli şekillerde etkilemektedir.

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep kadınlarının aşk hayatını flört dönemi, ilişki dönemi ve evlilik şeklinde sınıflandırmak daha doğru olacaktır. Hatta bir ilişkinin temelinden sonuna kadar akrep kadınlarının aşk ve ilişkiler çevresinde, genel tutumlarından bahsedelim.

Akrep Kadınlarının İlişki Öncesi Tutumları

Akrep kadını bir ilişkiye başlamadan önce, daha çok çekimser tavırlar sergiler. Onun için, bir aşkta mantıkta her zaman ön plandadır. Aşka inançları olsa da ayakları üzerinde duran yapıları nedeniyle daha çok, güçlü erkeklerden hoşlanırlar.

bir erkek her anlamda güçlü bir yapıya sahip olup, başkasına muhtaç olmamalıdır. İlişkiye başlamadan önce temkinli yaklaşarak öncelikle erkeğin genel tavırlarını görme taraftarı olan akrep kadınları, ilişki sürecinde olduğu gibi öncesinde de kesinlikle bir erkeğe muhtaç olmak istemezler.

Flört Döneminde Akrep Kadınları Nasıldır?

İlişki öncesinde olduğu gibi flört döneminde de, akrep kadınlarının ilişkilerini gerçek aşkın yanı sıra maddi manevi güçlü yapıdaki erkeklerle olan bağları daha kuvvetlidir. Ancak onların bu güçten yana olmaları, kesinlikle maddi beklenti içinde oldukları anlamına gelmemelidir. Burçlar arasında ayakları üzerinde en sağlam duran kadınlar olması, onların bu beklentilerini artırmaktadır.

Akrep Burcu Kadını Hangi Erkeklerden Hoşlanır

Akrep burcu kadını hangi erkeklerden hoşlanır cevabı için, evlilik dönemi bambaşka bir dönemdir. Bir evin idaresini sadece erkeğe bırakmaktan hoşlanmasalar da, evlilikte eşlerine karşı olan saygı ve sevgilerini koruma konusunda muazzam bir kişiliğe sahiptirler.

Çocuklarının da kendi gibi her şartta ayakta durmasını isteyen akrep kadınları, onların bu şekilde yetişmesi için ciddi bir emek harcarlar. Başkalarına, hatta eşlerine dahi muhtaç olmak istememeleri sebebiyle, çalışıp kazanmak onlar için ilk seçenektir. Hayatı en iyi şekilde paylaşmayı bilen akrep kadını, iyi bir anne ve eş olma konusunda oldukça ideal kişilerdir. Ancak, onları bir evliliğe ikna etmek çokta kolay değildir. Eşlerine ve evlerine bağlı oldukları gibi, düzenli bir aile yapısının oluşmasında da erkeklere nazaran çok daha gayretli kimselerdir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap