Survivor Steven Kazanınca Ne Diyor

Survivor Steven Kazanınca Ne Diyor

TV 8 Ekranlarında her yıl yayınlanan Survivor adlı yarışmada 2021 yılında yarışmacı olarak katılan Steven Salam yarışmaları kazanmasının ardında verdiği gösteri sevincini çoğu izleyici için merak konusu oldu. Peki Survivor Steven kazanınca ne diyor?

Steven Salam 2011 yılında Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye gelmiş Lise ve Üniversite eğitimini Türkiye’de tamamlamıştır. Survivor 2021’de başarılı performansı ile de kendinden çokça söz ettirmektedir. Yarışmaları kazanamasının ardından Wakanda Forevar diye bağırmaktadır. Peki Wakanda Forever ne demek?

Wakanda Forever Ne Demek

Wakanda Forever Marvel Comics adlı çizgi roman’da geçen hayali bir ülkedir. Bu ülke hayalidir ve Afrika’dadır. Çizgi romanda bulunan ve yine hayali olan Kara Panter’in yaşadığı ülkedir. Bu ülkede yaşayan insanlar ellerini çarpraz olarak kaldırır ve göğüslerine doğru kaldırarak selamlama işareti yaparlar.  Survivor yarışmacısı Steven Salam‘da yarışmaları kazanmasının ardından Wakanda selamı olarak bilinen Wakanda Forever diye bağırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu