Rüyada Balkon Görmek-Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkon görmek, rüyada balkonun yıkıldığını görmek, rüyada balkon demiri görmek, rüyada balkondan düşmek, rüyada balkonun çökmesi vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

 • Rüyada Balkon Görmek

Rüyada balkon görmek uzaklık ve özlem olarak ifade edilir. Rüya sahibinin sevdikleri ile uzak kalacağı, onları çok özleyeceği söylenir. Rüya sahibinin sevdiği arkadaşı, akrabası ya da aile bireyinden birisinin çok uzak bir yere gideceği bu durumdan dolayı kişinin çok üzüleceği ve giden kişiye özlem duygusu besleyeceği söylenir. Kişi rüyasında balkonda kendini yalnız görmesi temiz bir hayat yaşayacağı, kendisini kalabalık bir balkonda görmesi ise iş dünyasında ortak bir iş yapacağı, kalabalık bir ortamda davetli olacak bulunacağı şeklinde yorumlanır. Kişi kendini virane olmuş bir balkonda otururken görmesi hayra yorumlanır. Bu rüya kişiye zenginlik, mutluluk ve huzur getireceği söylenir. Lüks bir balkonda kendini görmek ise kavga, tatsızlık ve münakaşa olarak yorumlanır. Kişinin çevresi ile bir çatışma içinde olacağı ve yalnızlaşacağı söylenir.

 • Rüyada Balkon Yıkılması

Rüyada balkon yıkılması gören kişinin yeni iş planlarına imza atacağı, eline yeni fırsatlar geçeceği, bazı bozulmuş olan işleri düzene sokacağı, kazançlı ve hayırlı bir işe girişeceği şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada Balkon Kapısı Görmek

Rüyada balkon kapısı görmek iki türlü yorumlanır. Balkon kapısı kapalıysa kişinin eline bir fırsat geçeceği ve bu fırsatı değerlendirme konusunda geç kalacağı, kapı açıksa kişinin eline geçecek fırsatı iyi değerlendireceği söylenir.

 • Rüyada Balkon Temizlemek

Rüyada balkon temizlediğini gören kişi geçmişine sünger çekeceği, gemileri yakarak yeni bir hayata merhaba diyeceği, eski hesaplaşmaları unutacağı, hayatında yeni başlangıçlar yapacağı anlamına gelir.

 • Rüyada Balkon Yaptırmak

Rüyada balkon yaptırdığını gören kişinin hayatta hak etmediği şekilde zor duruma düşeceği, çok utanacağı söylenir. Rüyasında ikinci balkon yaptırdığını gören kişinin eşini gözden çıkardığı söylenir. Bu kişinin yeni arayışlar peşinde olduğu, yeni aşklara yelken açmak istediği şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada Balkon Sepeti Görmek

Rüyada balkon sepeti gören kişinin zor ve sıkıntılı bir işi kısa sürede düzelteceği, insanların taktirini kazanacağı, zor işleri sabrı ve azimli çalışması ile aşacağı, bol kazançlı bir işe gireceği, yeni bir eve sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında balkondan sepet sarkıtan kişi üzerine eğilmediği zor bir konuyu kısa sürede çözüme kavuşturacağı, bu sayede ekonomik yükünün azalacağı, kazancının artacağı ve borçlarını ödeyeceği şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada Balkondan Bakmak

Rüyasında balkondan bakan kişinin işlerinde büyük başarılar elde edeceği, işyerinde iyi bir mevkiye gelip terfi alacağı, mal mülk sahibi olacağı, bir işte üstün başarı göstereceği, birçok insanın yardımına koşacağı, sağlığının her geçen gün düzeleceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında balkondan bakarken annesini görmek, kişinin hayallerine kavuşacağı, çok arzuladığı bir dileğinin gerçekleşeceği, bazı sorunları aşarak moralinin yerine geleceği anlamlarına gelir.

 • Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyasında balkondan düşen kişinin büyük sorunlarla karşılaşacağı, eşler arasında iyi giden ilişkinin bozulacağı, ayrılık kararı alınacağı, eldeki malın ve mülkün kısa sürede eriyeceği, bir akrabanın ölüm haberin alınacağı, anne ya da babanın hastalanacağı anlamlarına gelir. Rüyada balkondan düştükten sonra ayağa kalkmak ise kötü gidişattan sonra kişinin kendini toplayacağı, hatalarından ders alacağı, kötü giden hayatına çeki düzen vereceği, iş dünyasında krizi atlatacağı anlamlarına gelir.

 • Rüyada Balkondan Atlamak

Rüyasında balkondan atladığını gören kişinin güvendiği dağlara karlar yağacağı, giriştiği bir işten dolayı büyük zarar edeceği, iş dünyasında iflasın eşiğine geleceği, bazı iş projelerinin iptal olacağı, kişinin gelir gider dengesini sağlamakta zorlanacağı, evdeki hesabın çarşıya uymayacağı, bazı temel ihtiyaçları almakta güçlük çekileceği anlamlarına gelir. Rüyayı gören kişi evliyse eşiyle maddi sorunlar nedeniyle sorun çıkacağı söylenir. Rüyada atlanılan balkon alçak ise kötü giden bir işe müdahale edip sorunu çözeceği anlamına gelir.

 • Rüyada Balkon Çökmesi

Rüyasında balkon çökmesi gören kişinin hayatında bir dizi olumsuz olaylar yaşanacağı, kişinin sağlıklı karar alma konusunda güçlük çekeceği, pişman olacağı işlere girişeceği, sorunlarının artacağı, zor durumdan kurtulmak için kimseden destek alamayacağı anlamlarına gelir. Rüyada çöken balkonun altında kalan kişinin manevi olarak bir çöküntü yaşayacağı, Allah yolundan uzaklaşacağı, hayırsız işlere gireceği, ibadetlerini aksatacağı, inanının zayıflayacağı, günaha gireceği, psikolojisinin bozulup stres yaşayacağı söylenir.

 • Rüyada Cam Balkon Görmek

Rüyada cam balkon görmek aydınlık ve ferah olarak değerlendirilir. Kişin uzun zamandır çözemediği bir sorunu çözeceği, iş değiştirip ekonomik olarak durumunun düzeleceği, hastalığının şifa bulacağı, beklediği bir olayın lehine sonuçlanacağı, çevresindeki insanların güven duygusunu kazanacağı ve güzel haberler alacağı şeklinde değerlendirilir.  Rüyada geniş cam balkon görmek, dertlerin kısa süre içinde aşılması, iş dünyasında yüksek bir mevkiye sahip olunması şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada Balkon Camının Kırılması

Rüyada balkon camının kırıldığını gören kişinin hayatında bazı aksilikler yaşayacağı, bu aksiliklere bağlı olarak maddi kayıplar yaşayacağı, emeklerinin boşa gideceği, bazı iş projelerinin iptal olması anlamlarına gelir.  Rüyada balkon camının taşla kırılması, hane halkının birlik ve beraberliğini bozulacağı, aile içinde şiddetli tartışmaların yaşanacağı, bazı sorunların büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal alacağı söylenir.

 • Rüyada Balkon Kapısını Açık Görmek

Rüyasında balkon kapısını açık gören kişinin şans oyunlarından para kazanacağı, bu para ile hayatını düzene sokacağı söylenir. Balkon kapısı kapalı ise kayıpların yaşanacağı, açık ise kazanç elde edileceği söylenir.

 • Rüyada Geniş Balkon Görmek

Rüyasında geniş balkon gören kişinin uzaktaki bir yakınından haber alacağı, yeni bir arkadaş ortamına gireceği ve zorlanacağı söylenir. Rüyada geniş balkon yıkamak, güzel bir işe, tatlı ve yardımsever bir eşe ve sorunların çözülmesine yardımcı olacak bir kardeşe işaret eder.

 • Rüyada Dar Balkon Görmek

Rüyada dar balkın görmek dert ve sıkıntı olarak değerlendirilir. Kişinin zor ve riskli bir işe gireceği, bu işten büyük zararlar edeceği, işi yüzünden morali ve psikolojisi bozulacağı, kendini toparlamak için çok çalışması gerekeceği şeklinde değerlendirilir.

 • Rüyada Çiçekli Balkon Görmek

Rüyada görülen çiçekli balkon evlilik olarak değerlendirilir. Kişinin uzun zamandır istediği bir şeye kavuşacağı, hayırlı birisi ile evlilik kuracağı, sorunlarını aşacağı sıkıntıları bir kenarda bırakacağı söylenir.

 • Rüyada Çatlak Balkon Görmek

Rüyada görülen çatlak balkon ihanet olarak yorumlanır. Kişinin çok sevdiği bir yakını tarafından ihanete uğrayacağı söylenir. Uzun zaman önce tedavi olunmuş bir hastalığın yeniden ortaya çıkacağı, eldeki malın mülkün eriyerek kişinin fakirleşeceği, bazı fırsatların elden kaçacağı anlamlarına gelir.

 • Rüyada Balkon Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada balkon görmek kişinin yaşamında duraklama dönemine girmesi demektir. Birey kendini yenilemek için kenara çekilip yaşadıklarını değerlendirir. Aldığı kararları ve sonuçlarını düşünmeye başlar. Balkon basit bir simge olup kişinin iç dünyasını sembolize eder.  Rüyada görülen balkon, bireyin yaşamında bir sığınak ya da kendisine yaslanılacak bir kimseye gereksinim duyduğunu gösterir.

Bir Yorum

 1. Rüyamda amcamların evinin balkonunda sigara içerken düştüğümü gördüm. Ama düşerken bir yere tutunarak kurtuldum tam olarak ne anlama geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu