Şubat Sözleri-Şubat Ayı İle İlgili Sözler

Şubat sözleri, şubat ayı ile ilgili sözler, hoş geldin şubat sözleri, şubat ayı mesajları, en güzel şubat sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Şubat sözleri ile şubat ayı ile ilgili sözler söyleyebilirsiniz. Şubat ayı, en kısa süren aydır bir yıl içerisinde. İçinde güzel ve anlamlı günleri de barındırır ayrıca. Bunlar içerisinde en bilindik olanı da 14 Şubat sevgililer günüdür. Bu özel gün ile ilgili birçok sevgililer günü sözleri vardır hepimizin artık aşina olduğu.

Birbirinden güzel kadınlar bir sürü sevgililer günü mesajı erkeğe göndermek için ararlar ve hepsi de bu soğuklara rağmen insanın içini ısıtan mesajlardır. Birbirinden güzel eşler birbirlerine sevgililer sözleri söylerler ve herkesin kalbi sıcacık oluverir birden.

Şubat ayı sözleri ile bildiğimiz  güne iki farklı şekilde bakar insanlar; kimileri romantik sevgililer günü mesajları uzun yazmayı tercih eder. Daha romantik ve daha fazla anlam barındıran hoş mesajlar gönderirler birbirlerine. Tatlı tatlı sevgililer günü sözleri kısa yazılır ve yazanın da okuyanın da yüzünde sıcacık bir gülümse belirir. Şubat sözleri farkını yaşayabilirsiniz. Hoşgeldin şubat sözleri ile Şubat ayına girişinizi kutlayabilirsiniz.

Ama kimileri de komik sevgililer günü sözleri yazmayı tercih ederler. Daha komik mesajlardır bunlar ve hatta belki çiftler arasında olan bir olayı bile mizahi bir dille anlatmak olabilir. İşte şubat ayı mesajları sizlerle;

Şubat Sözleri

 

Şubat ayının güzel bir gününde sen gittin ama terk etmedi de sevdan beni.

Kışın tatlı tatlı devam ettiği, soğukların asla hız kesmediği, en güzel zamandır şubatın mevsimi.

Şubat ayının en güzel yanı sevgililerin özgürce kavuşup hediyeleştiği o güzel günün Şubat ayı içinde olmasıdır.

En güzel aşkların yaşandığı, o soğuk sokaktan koşa koşa eve girip battaniyenin altına girildiği o güzel mevsimdir Şubat.

Şubat ayına inanırım çünkü ben hiç yarı yolda bırakmadan, soğuksa soğuğa, buzsa buza ve en önemlisi kar ise kara boğar da beni hiç yalan söylemez.

Geldi yine kalbimin en güzel yerine ve usul usul oturdu köşesine. Öyle ise vakit tamamdır şimdi aylardan en güzel olan Şubat ayıdır.

Şubat ayı demek sıcacık bir duş alıp çıktığın zaman soğuk ile beraber donmak demektir.

Kar tatillerinin olduğu, çocukların dışarıda kardan adam yapıp kar topu savaşı yaptıkları aydır Şubat ayı.

Şubat Ayı İle İlgili Sözler

En kısa ay olmasına rağmen insanın içi ısıtan aydır Şubat ayı.

Belki diğer aylar kadar uzun değildir ama Şubat ayında yaşanan şeyler bir ömre bedel olarak düşünülebilir.

En kısa aydır Şubat ama Şubat ayında yaşadığım o güzel sevgi, soğuk havalara karşın bile içimi ısıtan anlardır.

Aklımda kalan tek şey Şubat ayının kısalığına rağmen uzun uzun süren güzel günlerdir.

Her tarafın bembeyaz olduğu ve karın mükemmel bir sessizlik yarattığı Şubat ayı nasıl olur da en kısa süren ay olabilir ki?

Güzel şeylerin çabuk bitmesinin en temel örneği Şubat ayının yirmi sekiz bazen de yirmi dokuz gün sürmesidir.

Şubat ayı bittiği gibi mart ayı başlar. Sanırsınız ki hava ısınır ve soğuklar da azalmaktadır lakin mart ayı da en az Şubat ayı kadar soğuk olabilir ve insanı hala üşütür.

Sevgililer günü vardır Şubat ayı içinde. Sevgililerin hediyeleştiği ve birbirleri ile güzel vakti geçirdikleri aydır ama sevgililer günü bizler için yalnızca on dört şubat değil yılın her günüdür.

Geldi yine şubat ayı, yalnızların yalnızlığı bir kez daha vuruldu yüzlerimize ve biz bir kez daha yalnız olduğumuzu anladık.

Şubat Ayı Mesajları

Sevgililer günü geldi mi tüm Şubat ayı koca bir yalnızlık demek oluyor birden bana.

Bazen Şubat ayı boyunca insanın içini ürperten dondurucu soğuklar olur iken bir bakarsın bazen de garip bir sıcaklık hakim olur.

Herkesi şaşırtan aydır Şubat ayı. Bir gün lapa lapa kar yağarken bir gün de güneş açar da göz kırpar insanlara.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu