Rica Ederim Sözleri-Rica Etme Sözleri

Rica ederim sözleri, rica etme sözleri, rica mesajları, rica ile ilgili sözler, rica etmek sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Rica Ederim Sözleri

Rica ederim sözleri sizlerle;

Yaptığın her şey için sana rica ederim ama bugünden önce yaptığın şeylerin hiçbirinin ne güzel olması ne de benim için kıymetli olması şu an yaptığın şeyin beni ne kadar kırdığını değiştiremiyor.

Yaşanan her şey için rica ederin çünkü hem yaşanırken hem de çok sonrasında bile bana yarar sağladı ama seni şu an affetmem mümkün değil.

Keşke kendime de teşekküre debilsem ya d abu teşekkür karşısında rica ederim diyebilsem ama maalesef ki bir şey demem de düşünmem de artık eskisi gibi olmuyor.

Çok bunalmış ve daralmış hissediyorum artık ve bu şekilde hissetmemi sağlayan herkese de çok teşekkür ederim.

Yaptıklarına güvenerek yapacağın her şeyin de ne kadar iyi niyetli ve iyimser olduğuna inanıyorum.

Bu kadar teşekküre ve bu güzel sözlere inanın hiç gerek yok, asıl ben teşekkür ederim. Rica mesajları devam ediyor.

Artık hiçbir şey o kadar samimi gelmiyor ve her şeyi o kadar yapmacık buluyorum ki, tüm teşekkürlerinize rica etmek bile gelmiyor içimden.

Asıl ben rica ederim yaptığın tüm güzellikler ile kalbime iyilik kattığından ve tüm ışığını benim üstüme yansıtıp da aydınlanmamı sağladığın için.

Aslında çok da fazla söylenecek bir söz kalmadı, ben yapmam gerekeni yaptım ve sen yine de teşekkür ettin. Olsun ben de rica ederim demeliyim o zaman.

Tüm teşekkürlere karşılık öyle buruk ve öyle yaralı ki kalbim, sadece kuru kuruya şunu diyebilirim; “Rica ederim.”

Yaşanan hiçbir şeyi affetmedim ve hiçbir şey için de bir minnet duygusu beslemedim içimde ama yine de sizin tüm iyi dilekleriniz adına rica ederim.

Rica Etme Sözleri

Rica etme sözleri sizlerle;

Yaşananlar adına sizden rica ederim ki, ne olur kötü kalbinize bir son verin ve iyilik uğruna biraz da olsa mücadele etmek adına kendi içinizde bir ışık arama yoluna koyulun.

Rica ediyorum, bu huyundan vazgeç aksi takdirde senin bu çirkin huyun hem sana hem de çevrende bulun an diğer tüm herkese oldukça zarar vermeye başlayacak.

Unutulan her şey yerine bir başkasını koyma ve oluşturulan boşluğu doldurma uğruna unutulabilir belki ama rica ederim çivi çiviyi söker diyerek bir diğer insanın hayatına fütursuzca zarar vermekten de kaçının.

Bir insan olarak ve tüm kalbim ile inanarak söylemeliyim ki, yaptığınız ve yapacağınız hiçbir şey bu hayatta kendiliğinden kaybolup da gitmiyor. Her şey ama her şey bir yara açıyor insanın içinde, rica ederim tüm davranışlarınızda bunu aklınızda mutlaka ama mutlaka bulundurun.

Rica İle İlgili Sözler

Rica ile ilgili sözler sizlerle;

Unutulacağına inandığın her şey bir şekilde hatırlanır hatta yaşanan en ama en kötü gün bile bir şekilde bilinç altında kalıp da gerek gördüğü yerde insana kendini hatırlatmayı bir marifet sayar. Bunun için rica ederim daha dikkatli ve özenli olmaya çaba gösterin özellikle özel hayatınız içerisinde.

Ben ne yapılanları unuttum ne de sineye çekmeye gücüm yetti ama yine de herkesin daha huzurlu olması adına sessiz kalmayı tercih ettim, rica ederim bunu tarafsız bir şekilde tekrar bir düşünün.

Rica ettiğim ya da kibarca dile getirdiğim ne var ise dikkate alınmadığını defalarca gördüm ve anladım ki, insanlara bir şeyi kabul ettirmek istiyorsanız kaba bir dille konuşmanız gerekiyor ki bu da ne büyük yanılgı ve de ne büyük ayıp. Rica etmek sözleri devam ediyor.

Artık hem kendimden hem de diğer herkesten sadece kendi hayatları ile ilgilenmeyi alışkanlık haline getirmelerini rica etmekten başka hiçbir şey gelmiyor elimden.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu