Vefa Sözleri-Vefa İle İlgili Sözler-Vefa Mesajları

Vefa sözleri, vefa ile ilgili sözler, vefa mesajları, vefa ve minnet sözleri, vefa ve sadakat ile ilgili sözler, dosta vefa sözleri, etkileyici vefa sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Vefa Sözleri

Vefa sözleri sayesinde sevdiklerinize vefa gösterebilir ve her zaman onlarında yanında olabilirsiniz. Vefa ve minnet sözleri ile minnettarlığını gösterebilirsiniz. Vefa sözleri ve daha fazlası sizlerle;

Gerçek vefa, bir insan ile aranda ne geçer ise geçsin yolun sonunda bile iyi olan şeyleri hatırlayıp o iyiliklerin hatırına iyi şeyler yapabilmek demektir.

Vefalı bir insan belki kötü olan şeyleri de bilir ama iyi olan şeylerin hatırını da asla bir kalemde silip de atamaz.

Tüm iyi olan şeyler bir köşede durur, belki bazen kötü olaylar o iyi şeylerin üzerine bir karabulut gibi çöker ama gerçek vefalı insanlar o karabulutların ardındaki iyilikleri de muhakkak görebilir.

Vefalı insanlar, olan olayların hem kıymetini hem de değerini muhakkak bilir ve o olayların içerisindeki emekleri ve kıymetleri de anlar.

 Vefa İle İlgili Sözler

Vefanın asıl değerini herkes bilmez çünkü herkes vefanın değerini bilse hayat şuan olduğundan çok daha fazla yaşanılacak bir yer haline gelmiş olurdu.

Vefaya olan inancım diğer her şeyden çok daha fazladır ve çevremde her zaman vefalı insanların olması için de ekstra çaba harcarım.

Vefa olduğu sürece yaşam daha kolay ve daha anlaşılır bir hale gelir. Vefalı insanlar çünkü neyin ne olduğunu ve iyiliğin kadrini de kıymetini de bilen insanlardır.

Vefaya inandığım kadar diğer hiçbir duyguya inanmam çünkü vefa her zaman hayatı daha yaşanılır hale getirir.

Ne olursa olsun insanın yanında her zaman vefa ve kıymet bilen insanlar kalır ama diğerlerinin gitmesi de bizi yalnız değil asil bir yalnız yapar.

Bırakın giden gitsin, geriye kalan herkesin içinde de biraz da olsa vefa olsun.

Yaralı insanları belki de sadece vefalı insanlar iyileştirebilir çünkü gerçek vefalı insanlar iyi günü de kötü günün de bilir ama asla da unutmaz.

Vefa İle İlgili Sözler

Vefa ile ilgili sözler ve etkileyici vefa sözleri sizlerle;

Vefa Mesajları

Unutulmayacak günleri ve unutulmayacak dünleri sadece vefa sahibi olan insanlar bilir çünkü asıl vefa insanın kendine de duyduğu vefadır.

Belki diğer insanlara çok vefalı ve anlayışlı davranabiliyoruz ama insan en çok da kendine vefalı davranmalı ve hemen kötüleyip kendini kötü hissetmemelidir.

Vefanın asıl anlamı kötü günleri görmezden gelmek değil de kötü günlerin varlığını bildiği halde iyi günlerin değerini asla unutmamasıdır.

Hasretin de asıl kıymetini vefalı insanlar bilir çünkü asıl vefalı insan, hasreti de yaşamanın kıymetini de bilir.

etkileyici vefa sözleri

Bir gün hayatın boyunca bir tane vefalı bir insana denk gelirsen asla o vefalı insanı unutma. Çünkü vefalı insanlar insanın içindeki o küçük çocuğun bile kanayan dizlerini öpüp de iyileştirir.

İçinde her vefa olan duygu çok kutsal duygulardır. Çünkü vefa sahibi olan tüm insanlar ve duygular insanı gerçekten insan yapan duygulardır.

Vefa, herkes için çok gerekli olan bir duygudur çünkü insan vefalı olduğu sürece her şeye daha bir iyi bakar ve güzel olan tüm günlerin de kıymetini bilir.

Vefa Mesajları

Vefa mesajları ve dosta vefa sözleri sizlerle;

vefa ve minnet sözleri

Bazı insanlar sadece onlara iyi davrandığın sürece yanında olurlar ama asıl vefalı insanlar, bazen sinirlerin bozuk olup da onlara iyi davranmadığın sürece de iyi olduğun günlerin kıymetini bilir.

Vefalı bir insanın yüreği her zaman kıymet bilir ve diğer tüm kötü duyguların da üstesinden içinde olan vefa duygusu ile gelebilir.

Vefanın asıl sahibi vefa sahibi olan yürektir. Çünkü bir insan kime ne kadar vefa duygusunu hissetse de ona gösterse de aslından vefa sahibi olan yine de o olur.

Her duygu kıymetli ve özeldir yalnız vefa duygusu diğerlerinden daha kıymetli ve hayatı da daha fazla güzelleştiren bir duygudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu