Rüya Tabirleri

Rüyada Baba Dövmek- Rüyada Baba Öldürmek

Rüyada baba dövmek, rüyada baba öldürmek, Rüyada babasını söverek yaralamak vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Baba Dövmek

Rüyada baba dövmek kişinin 2 dünyada mutlu olamayacağı, 2 yakasının bir araya gelmeyeceği, günahkâr olacağı, tövbe etmediği için işlerinin kötü gideceği anlamlarına gelir. Bu rüya büyük bir hatanın ya da kötü niyetin işareti olarak kişiye uyarı niteliği taşır. Yaşamı ve davranışı bozuk olan kişinin yaşamına çeki düzen vermesi gerektiği anlamına gelir. Hayatına dikkat etmediği takdirde çabaladığı bütün işlerin kötü gideceği, mutsuz olacağını ifade eder. Zararlı alışkanlıkların pençesine düşmenin, anne ve babanın bedduasını alarak, şer odaklarına yaklaştığını, bir an önce tövbe edip Allah’a sığınması gerektiğini bildirir.

  • Rüyada Baba Öldürmek

Kişi rüyasında kendi babasını öldürdüğünü görürse, babasının uzun ömürlü olacağı, iyi bir hayat süreceği, babası ile arasının her daim iyi olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi yapmak istediği işte ailesinin destek olacağı anlamına gelir. Ailesi tarafından gurur kaynağı olacağı söylenir. Kendine güvenen insanları hayal kırıklığına uğratmamak için çok çalışacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Babasını Döverek Yaralamak

Rüyada Baba Dövmek- Rüyada Baba Öldürmek 2

Rüyasında babasını döverek yaralamak demek, doğru işler yapmak için çıkılan bir yolda yanlış yollara sapacağınız, sevdiğiniz insanları hayal kırıklığına uğratacağınız, yanlışlardan kısa sürede döneceğiniz demektir. Rüyayı gören kişi babası ile kısa bir tartışma yaşayabilir. Bu durumun gelip geçici olacağı ilişkilerin kısa sürede düzeleceği anlamlarına gelir. Baba ile arada sorun olduğu, babasına söylemek istedikleri şeyi bir türlü söyleyemeyen ve içe atan durumları bildirir. Babasız büyüyen kişiler bu rüyayı çok sık görür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı