Rüyada Cıvata Görmek-Rüyada Cıvata Sıkmak

Rüyada cıvata görmek, rüyada cıvata somon görmek, rüyada cıvata sıkmak, rüyada cıvata toplamak, rüyada cıvata sökmek, rüyada cıvata yutmak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cıvata Görmek

Rüyada cıvata görmek, hayatına yön vereceği bazı olaylar ile karşılaşacağına bu olaylar sonrası ya mutlu bir yaşantı süreceğine yada sıkıntılı bir yaşamın başlangıcına işarettir. Ciddi kararlar verirken daha dikkatli düşünmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Cıvata Somun Görmek

Rüyada cıvata somon görmek,  hem maddi hem de manevi anlamda huzura ereceğine işarettir. Sıkıntı içerisinde olanlar ise yavaş yavaş iyileşmeye başlayacağını ve işlerini düzelteceğine işarettir.

Rüyada Cıvata Sıkmak

Rüyada cıvata sıkmak, maddi sıkıntılı bir döneme gireceği hatta işsiz kalma riski ile karşı karşıya kaldığı yorumu yapılmaktadır. Girişimde bulunduğu işlerde hata yapacağı anlamını da içermektedir.

Rüyada Cıvata Toplamak

Rüyada cıvata toplamak, iş sahibi olacağına hatta kendi işini kuracağına işarettir. Hayallerine kavuşmak için gerekli çabayı bu süre zarfında fazlası ile yerine getirmelidir.

Rüyada Cıvata Sökmek

Rüyada cıvata sökmek,  iyi ve güzel şeylere işaret etmez, aksine başına kötü olayların geleceğine yorumlanır. Ayrıca yanlış yollara girmenin, yanlış insanlarla tanışmanın da işaretidir.

Rüyada Cıvata Yutmak

Rüyada cıvata yutmak, ticaret girişimleri sonucu büyük kayıplar yaşayacağı hatta tüm mal varlığını kaybedeceğine yorumlanır. Ayrıca rüya sahibin meslek hayatında çok cesur olduğuna da yorumlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu