Rüyada beyaz başörtüsü görmek, rüyada beyaz başörtüsü takmak, rüyada eski beyaz başörtüsü görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Beyaz Başörtü Görmek

Rüyada beyaz başörtü gören kişinin hayatında hayırlı gelişmelerin olacağı, kişiyi mutlu edecek gelişmelerin yaşanacağı söylenir.  Kişinin mahremiyetinin önemli olduğu ve hayatını göz önünde yaşamaktan hoşlanmadığı, diğer kişilere karşı aile içinde olan bitenden söz etmeyerek kendisin ve sevdiklerini korumaya alacağı söylenir.  Rüya sahibinin temiz ve dürüst bir yaşam süreceği söylenir. Kişinin günahtan uzak, güzel ve huzurlu günler yaşayacağı, inançlarından taviz vermeden bir yaşam süreceği, inançlı yaşamla insanların takdirini kazanacağı söylenir.

  • Rüyada Beyaz Baş Örtüsü Takmak

Rüyada beyaz başörtüsü takan kişi yaşlı ise haç yolculuğuna işaret eder. Kişinin dini bütün bir Müslüman olarak yaşam süreceği, hak yolunda ilerleyeceği, yoksulların hakkını ve hukukunu gözetleyen birisi olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin maddi durumunun düzeleceği söylenir.

  • Rüyada Eski Beyaz Başörtüsü Görmek

Eskimiş beyaz başörtüsü gören kişinin kendisine değer vermeyen bir eşe sahip olacağı, zor ve sıkıntılı günler geçireceği, hayallerinin suya düşeceği, hedeflerini gerçekleştiremeyeceği anlamlarına gelir. Yeniden umut etmek, hayale kavuşmak, yenilenmek şeklinde yorumlanır.

  • Rüyada Beyaz Başörtüsü Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada beyaz başörtüsü takan kişinin kurallara uygun bir yaşam süreceği, inancından taviz vermeyeceği,  ilkeli ve dürüst bir yaşam süreceği söylenir.  Rüyayı gören kişinin yaşamına şekil vereceği, kendini yenileyeceği, hatalarının farkına varacağı, hatalarını bir daha tekrar etmemek için özen göstereceği anlamlarına gelir.

Yorum Yap

Yorum Yap