Rüyada Cebir Görmek-Rüyada Cebir Çözmek

Rüyada Cebir Görmek

Rüyada cebir görmek, genelde iyiye yorulmaktadır. Rüyasında cebir görmüş kişiler genellikle büyük bir işe girmek veya büyük bir iş başarmak durumundadır.

Rüyada Cebir ( Matematiksel işlem ) Görmek

Rüyada cebir görmek, yani rüyada matematiksel işlem yapıldığını görmek, sonunda mutluluğa erişeceğinizin işaretidir. Büyük ihtimalle bu sıralar zor dönemler yaşadınız ve birçok kez limitlerinizi zorladınız. Fakat artık hepsinin meyvelerini toplayabilirsiniz. Bu çok zor bir işin sonucu gelecek büyük bir para, 9 aylık hamilelik sonucu sağlıklı bir çocuk anlamına gelebilir.
Eğer rüyanızda cebir çözerken zorlanıyor iseniz, bu sıkıntıların bir süre daha devam edeceği anlamına gelebilir. Biraz daha dişinizi sıkmalı ve zor günlerin biteceğinin farkına varmalısınız.

Rüyada Cebir ( Zor Kullanma ) Görmek

Rüyada zor kullanıldığını veya zorla bir iş yaptırıldığını görmek, çok büyük bir başarıyı işaret eder. Hayal bile edemeyeceğiniz kadar büyük bir isim ile ortak bir işe girişmeniz işten bile değil. Bu büyük kişi ile gireceğiniz iş ise büyük ihtimalle mutlu son ile sonuçlanacaktır.
Ayrıca rüyada zor kullanıldığını görmek, şuan ki durumunuz iyiyse, bu iyi halin devam edeceğini de gösterir. Eğer şu sıralar işinizde çok kazanıyorsanız veya mutlu bir evliliğiniz varsa bu mutluluk ve bereket uzun bir süre daha sizinle beraber olacaktır.
Rüyada zorla taciz ediliyorsanız, bu özel hayatınızla ilgili bir sırrın deşifre edileceği anlamına gelir. Bu sır çok yakın bir arkadaşınız tarafından yayılabilir. Bu sebeple dikkatli davranmaya çalışmalı, insanlara özelinizi açmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu