Rüyada Cerahat Görmek-Rüyada İltihap Görmek

Rüyada cerahat görmek, rüyada iltihap görmek, rüyada irin görmek, rüyada iltihap akması, rüyada yüzden irin çıkarmak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cerahat Görmek

Rüyada cerahat görmek, kişinin kazancını daralması anlamına gelir. Ayrıca gaflet anlamı da taşımaktadır. Babasının veya annesinin hastalanabileceği işareti de vardır. gelir.

Rüyada İltihap görmek

Rüyada iltihap görmek, görme veya işitme kaybı yaşayabileceği kişinin dinini gerektiği gibi yerine getirememesini, iş kaybını veya çocuklarının sağlık durumu ile ilgili bir durumu gösterebilir.

Rüyada İrin Görmek

Rüyada irin görmek, başkalarının yüklerini taşımaktan rahatsız olduğunuzu gösterebilir. Size uygun olmayan seçimler yaptığınızı işaret edebilir.

Rüyada İltihap Akması

Rüyada iltihap akması, hayatınızdaki şu anda aktif olarak ele alınamayacak kadar büyük sorunları olduğunu göstermektedir. Sabır ile beklemeyi dinlenme ile sorunu çözeceğinize işarettir.

Rüyada Yüzden İrin Çıkarmak

Rüyada yüzden irin çıkarmak,  başkasının egosunun artmasıyla ilgili duygularınızı yansıtabilir. Ayrıca becerilerinizin veya yeteneklerinizi kullanmaya başlamanız gerektiğini de göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu