1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Baş Parmak Görmek-Rüyada Baş Parmak Emmek

Rüyada Baş Parmak Görmek-Rüyada Baş Parmak Emmek

Rüyada baş parmak görmek, rüyada baş parmak emmek, rüyada kesik baş parmak görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Baş Parmak Görmek

Rüyada başparmak gören kişinin üst makamlara erişeceği, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceği, Sözünün geçmesine, evlilik hayatında kararları kendi başına vereceğine yorumlanır. Kendi başparmağını gören kişiler sorunlarını, sıkıntılarını kimseyle paylaşmadan kendi sorununu kendi çözmeye çalışacağına alamet eder.  Büyük paralar elde edecek işlerle uğraşacak olan rüya sahibinin aynı zamanda ailesinden kalacak mallar sayesinde de maddi durumunun düzeleceği söylenir. Başparmağında yüzük görmek ise ödül kazanmak, zam almak veya kıskanılacak bir terfi almak olarak değerlendirilir.

Başparmağının olmadığını görmek ise başkalarının sözüyle hareket edilip itibar kaybetmeye işaret eder.

  • Rüyada Kesik Baş Parmak Görmek

Rüyasında kesik başparmak gören kişinin işinin başından ayrılmak suretiyle işlerini bir başkasına emanet etmesi bu durumun sonunda iş hayatında durumunun ve pozisyonunun zarar görmesine işaret eder. Maddi kayıplara, iş kaybına, güç ve değer kaybetmeye çıkar. Kişinin sosyal çevresinin gözünden düşmesine, günaha girmesine ve Allah yolundan uzaklaşmaya yorumlanır.

  • Rüyada Baş Parmak Emmek

Rüyasında başparmak emen kişinin hayatta çok böbürleneceği, bu durumdan dolayı çevresinin tepkisini alacağı, bencilce davranışlar sergileyip insanlardan uzaklaşacağı, zevki uğruna bazı dostlarını kıracağına işaret eder.

  • Rüyada Baş Parmak Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada başparmak emmek düşkünlük ve bağlılık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin karar alma konusunda güçlük çekeceği, mutlaka birçok konuda uzmana danışması gerektiği, egosunun artacağı, insanlara söz geçirmek için yanlış yollara düşeceğine işaret eder.

 

Yorum Yap

Yorum Yap