Rüyada Cebrail İle Konuşmak-Rüyada Cebrail’in Sesini Duymak

Rüyada Cebrail ile konuşmak, rüyada Cebrail’in sesini duymak, rüyada Cebrail’in adını duymak, Rüyada Cebrail Aleyhisselam’ı insan kılığında görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cebrail İle Konuşmak

Rüyada Cebrail Aleyhisselam ile konuşmak, Allah katında yükselmek; şans, şöhret, maddi ve manevi güç, kudret sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada Cebrail ( a.s. ) gören kişi çok şanslıdır. Çünkü o kişi Allah tarafından müjdelenmiştir ve dünyanın tüm nimetleri önüne serilmiştir. Hatta tüm rüya kavramları arasında en iyisi, Cebrail (a.s.)’yi rüyanızda görmek denilebilir. Cebrail’i ne şekilde görmüş olursanız olun bu rüya hayra yorulur.

Rüyada Cebrail’in Sesini Duymak

Rüyada Cebrail’in sesini duymak, duyan kişinin sadece birkaç sözle dertlerine çare bulunacağına işarettir. Bu sözler sizi hafifletecek, neşelendirecek ve en önemlisi tüm dertlerinizi silip atacaktır.

Rüyada Cebril’i Hissetmek

Rüyada Cebrail İle Konuşmak

Rüyada Cebrail’i ( a.s.) hissetmek, yeni müjdelerin kısa süre içinde size ulaşacağı anlamına gelmektedir. Bir süredir artık olumlu haberler duymak istiyorsanız, dişinizi biraz daha sıkmalısınız. Çok kısa sürede ( belki 1 hafta, belki 1 ay ) güzel haberlere kavuşmanız işten bile değil.

Rüyada Cebrail’i İnsan Kılığında Görmek

Rüyada Cebrail Aleyhisselam’ı insan kılığında görmek, gören kişiyi Allah’ın düşürdüğü kötü halden kurtaracağı anlamına gelmektedir. Uzun bir süredir dertlerle boğuşan insan artık Allah tarafından affedilmiş ve günahlarından arınmıştır.

Rüyada Cebrail’in Adını Duymak

Rüyada Cebrail’in adını duymak, genelde duyan kişinin kurtuluşu ve günahlarından arınması anlamına gelmektedir. Cebrail’in adını duyan kişi artık dertlerinden ve günahlarından arınmıştır. Adeta günahsız bir bebek gibidir. Ayrıca Cebrail’in adını duyan kişinin yardım ettiği insanlar ona bir ömür duacı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu