Rüyada Casus Görmek-Rüyada Casus Öldürmek

Rüyada ajan ya da casus görmek, Rüyada casus öldürmek, Rüyada casus tarafından öldürülmek, Rüyada ajan olduğunu görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Casus Görmek

Rüyada casus görmek pek de iyi değildir. Rüyada casus görmek, aklınızı bir türlü işinize veremediğinizi ve dikkat sorunu yaşadığınızı gösterir. Bu dikkat sorunu yüzünden işleriniz bozulacak veya aksayacaktır. Bu yüzden kafanızda olan olumsuz düşünceleri bir kenarı bırakmalı ve iyice işlerinize odaklanmalısınız.
Eğer rüyada bir casusla karşılaşırsanız, bu kafa dinlemek için uzak yerlere gideceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Casus Öldürmek

rüyada casus öldürmek
Rüyada casus öldürmek, öldüren kişinin eline çok büyük bir para geçeceği anlamına gelir. Bu kazanç eğer öldürülen casus tanıdık ise helal, yabancı ise haramdır.

Rüyada Casus Tarafından Öldürülmek

Rüyada casus tarafından öldürülmek, kişinin haram lokma yediğini gösterir. Rüyasında casus tarafından öldürüldüğünü gören kimse kazandığı paradan bereket ve hayır göremez.

Rüyada Casus Yakalamak

Rüyada casus yakalamak, uzun süredir kovaladığınız bir hedefin ( iş, aşk vs. ) sonunda elde edileceği anlamına gelir. Rüyada casus yakalamak, genelde iyiye işarettir. Çünkü casus yakalayan kişinin üzüntüleri ve dertleri bitecektir. Artık sıkıntılarla boğuşmayacak tam tersine mutluluğa kavuşacaktır. Bu neden rüyasında casus gören kişiler rahatlamalıdır.

Rüyada Ajan Olduğunu Görmek

Rüyada ajan olduğunu görmek, birilerini kıskandığınız ve ona haset ettiğiniz anlamına gelir. Ayrıca uzun zamandır görüşmediğiniz bir kişiyi kafanıza takmış da olabilirsiniz. Bu tip durumlarda görüşülmeyen kişiyle bir buluşma ayarlamak iyi olabilir. Eğer görüşülmeme sebebi küs olmaksa özür dilenebilir veya karşı taraf affedilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu