Rüyada Çarmıha Gerilmek-Rüyada Çarmıh Görmek

Rüyada çarmıha gerilmek, rüyada çarmıha gerilen birini görmek, rüyada gerilmek, rüyada gergin olmak, rüyada çarmıha gerilen tanıdığını görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çarmıha Gerilmek

Rüyada çarmıha gerilmek, eğer erkek ise eşinin sadakatinden her zaman şüphe edeceğine hatta bu takıntının eşin de iç rahatlatmayan ve kafada soru işareti uyandıran hareketleri ile evliliği sonlandırmaya kadar gidecek olduğunu işaret eder. Eğer kadın ise, yeterince ilgisiz bir eşe ve de sorumsuz bir eşe işaret eder. Bir süre idare etmek isteyen kadın eşinin düzelmemesi ile bıkıp ilişkinin sonlanmasına sebep olabilecek kadar ciddi bir sorundur.

Rüyada çarmıha gerilen birini görmek, kişinin çevresinde samimiyetsiz ama bir o kadar da laubali bir insan olduğuna ve eğer bu insana güvenip de hayatına dahil eder ise çok pişman olacağına işaret eder.

Rüyada Gerilmek

Rüyada gerilmek, kişinin yüzüne gülüp kuyusunu kazan, onu hoş tutup arkasından dedikodusunu yapan, ona dost görünüp her fırsatta düşmanlığını belli eden ve de en küçük açığını arayan kişi ile çok samimi olduğuna ve de bu kişiden eninde sonunda bir zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada gergin olmak, kişinin günlük hayatta yaşadığı sorunlardan etkilenmesi ile ve de çevresinde onu strese sokan insanların var olması ile kişinin hem gerilmesine hem de bunu rüyasında dahi görecek kadar problem yaşamasına neden olur.

Rüyada Çarmıh Görmek

Rüyada çarmıh görmek, kişinin başarıya ulaşacağına işaret eder. Ayrıca kişi, bu başarıyı yakalamak için çok mücadele vermiş ve de sonuna kadar hak edilen bir başarı olacağı anlamına gelir. Bu başarı ona aynı zamanda da hem huzur getirecek hem de hayatının geri kalanının nasıl şekilleneceğine yön verecektir.

Rüyada çarmıha gerilen tanıdığını görmek, bir yakını tarafından güzel haber alacağına ve bu kişinin de onun hayatını etkileyecek kadar önemli bir kişi olacağına işaret eder. bu rüyayı gören kişi, yakın çevresini incelemeli ve kendi hayatı için hayırlı olacak bu kişinin kim olduğunu bir an önce bulabilmelidir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu