Rüyada Çapkınlık Görmek-Rüyada Çapkınlık Yapmak

Rüyada çapkınlık görmek, rüyada eşinin çapkınlık yaptığını görmek, rüyada çapkın bir erkek görmek, rüyada çapkınlık yapmak, rüyada çapkın olmak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çapkınlık Görmek

Rüyada çapkınlık görmek, kişinin eğer evli ise eşi ile ilişkisinde ve de evliliğinde olacak olan ufak tefek sorunlar haricinde huzurlu ve de sorunlardan uzak bir evlilik yaşayacağına işaret eder. Eğer evli olmayan bir kimse rüyasında çapkınlık görür ise birden fazla ilişkisi olacağı, hayatına başka başka insanların gireceği ve de yalnız kalmaktan korkacağı gibi anlamlara işaret eder.

Rüyada eşinin çapkınlık yaptığını görmek, kişinin eşinin ona anlatmadığı bir sır taşıdığı anlamına gelir. Bu sır belki bir işten kovulma, belki başka bir sır olabilir ama üzmemek ya da utanmak sebebi ile kişinin eşinin bir türlü açılamadığı ve de söyleyemediği sır olduğuna işaret eder.

Rüyada sevgilinin çapkınlık yaptığını görmek, kişinin ilişkisinin daha sağlıklı, daha mutlu ve de daha güzel olması adına çaba göstermesine ve de karşı tarafa sevgisini hissettirmesine ihtiyacı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Çapkın Erkek Görmek

 

Rüyada çapkın bir erkek görmek, kişinin yakın zaman içerisinde ufak bir sağlık problemi yaşayacağına ve bu sorunu da çevresinde olan bir erkeğin ilgisi ve de alakası ile atlatacağına ve eskisinden bile daha sağlıklı bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada çapkınlık yapmak, kişinin geçmişinde yaptığı bir davranıştan, birine söylediği bir sözden ya da yaşanan bir olaydan pişman olması ve bu olay sonrasında geçmişinden kaynaklanan bir sorunu geleceğine yansıtıp çözümü için emek harcaması anlamına gelir.

Rüyada Çapkın Olmak

Rüyada başkasının çapkınlık yaptığını görmek, bir tanıdığının bir sırrını öğreneceğine ve bu sırrı taşımak için efor harcaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada çapkın olmak, kişinin geleceği konusunda kararsız olacağına ve kendisine neyin iyi ya da neyin kötü geleceğine tam olarak karar veremeyerek bir hedefi belirleyemediğine delalet eder.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu