Rüyada Şarkı Söylemek-Rüyada Şarkı Dinlemek

Rüyada şarkı söylemek, rüyada kendi kendine şarkı söylemek, rüyada yabancı şarkı dinlemek, rüyada birinin şarkı söylediğini duymak vb.. rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söylemek pek çok farklı yorumlanabilmekle birlikte mesela güzel ve ahenkli söylenen bir şarkı söylemek hayırlı durumlara, kötü bir şarkıysa parasal kayıplara can sıkan ve kötü duyulacak dedikodu ve sözlere yorumlanır.

Rüyada şarkı söylemek topluluk içinde kalabalıkta söylenen şarkı eli dar ve maddi sıkıntılar çeken birinin belini doğrultamayacağına yorumlanır.

Rüyada hamamda şarkı söylemek tutarsız ve yapacaklarında yaşayacağı kararsızlıklara, türkü söylemekse bulaşacağınız ya da karşılaşacağınız belaya, can sıkıcı olaylara yorumlanır.

Rüyada evde şarkı söylemek ev halkından birinin hasta olabileciği veye kötü bir durum ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada mikrofonla şarkı söylemek takdir edilen davranış ve yaşantısıyla ibret alınan bir hayatınız olmasına yorumlanır. Rüyanızda şarkıcı gördüyseniz içinde olduğunuz sıkıntı ve dertlerden kurtularak yeni bir gelecek kurmaya, yeni bir mülk veya araba tarzı bir alım işleminin gerçekleşmesine yorumlanır.

Rüyada kendi kendine şarkı söylemek kendi kendini çok fazla eleştirdiği ve işlerinde başarılı olmamasının nedenin kendisi olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada birinin şarkı söylediğini görmek kendi hakkında dedikodu yapılan bir otama gireceğine ve kendisi ile ilgili kötü bir haber alacağı anlamını taşır.

Rüyada bir erkeğin şarkı söylediğini görmek erkek arkadaşı veya eşi ile şiddetli kavga yaşayacağı ve kıskançlık üzerine bir kavga çıkacağına işaret eder.

Rüyada yabancı şarkı söylemek uzun bir tatile çıkmak için plan yapıldığına ve planın gerçekleşmesi için uygun ortamın olacağına yorumlanır.

Rüyada şarkı dinlemek giriştiği ekonomik işten başarı elde edeceği veya iş ile ilgili hayırlı bir haber alacağı yada yeni işe gireceği anlamları vardır.

Rüyada şarkı sesi duymak iyi yorumlanmaz. Duyduğu ses içten geliyor ise sıkıntılı bir iş olacağı bir eşyanın kayıp olacağı manası vardır.

Rüyada şarkı duymak kötü bir haber alacağı veya sıkıntılı bir durum ile karşılaşacağı manasına gelebilir.

Rüyada aşk şarkısı dinlemek sevdiği biri ile mutlu bir ilişkiye başlayacağına veya sevdiği birinden çok güzel bir hediye alacağı anlamı da taşır.

Rüyada yüksek sesli müzik duymak düğüne işarettir. Çevresinde çok sevdiği birinin evleneceğine ve düğünde eğlence yaşayacağı anlamı da vardır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu