1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Başını Örtmek-Rüyada Eşarp Görmek

Rüyada Başını Örtmek-Rüyada Eşarp Görmek

Rüyada başını örtmek, rüyada eşarp görmek, rüyada baş örtülü kadın görmek, rüyada başını örtmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Başını Örtmek

Rüyada başını örten kişinin, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü zor durumlardan kısa sürede kurtulacağı, üzüntülerinin son bulacağı, ekonomik durumunun düzeleceği, insanların güvenini ve sevgisini kazanacağı, hak yolunda emin adımlarla yürüyeceği, hastalığının şifa bulacağı, bazı sorunları ortadan kaldıracağı, düşmanlarının oyununu bozacağı söylenir.

  • Rüyada Başını Örttüğünü Görmek

Rüyada başını örttüğünü gören kişinin becerisi ve zekası ile tüm sorunlarını kısa sürede çözeceği, yaptığı bir yanlışın farkına varıp hatasını kısa sürede telafi edeceği, ters giden işleri pratik zekası ile çözeceği söylenir.

  • Rüyada Başını Örtülü Görmek

Rüyada başını örtülü gören kişinin azmi ve sabrı ile sıkıntılı durumdan çıkacağı, ters giden bir işi düzelteceği, sıkıntılarından kurtulacağı, büyük bir zararın önüne geçileceği şeklinde yorumlanır.

  • Rüyada Kadının Başını Örtmesi

Rüyada bir kadının başını örtmesi herkes tarafından sevilen birisi olacağı, iş hayatında önemli başarılara imza atacağı, karşılaşacağı bir sorunu çevresinden aldığı destekle çözeceğine işaret eder.

  • Rüyada Başkasının Başını Örttüğünü Görmek

Rüyada başkasının başını örttüğünü gören kişinin uzun zamandır gerçekleşmeyen bir dileğinin yerine geleceği, iş dünyasında yeni işlerin alınacağı, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağı, rüya sahibinin büyük rahatlama yaşayacağı, maddi durumunun düzeleceği anlamlarına gelir.

Yorum Yap

Yorum Yap