Rüyada Bez Görmek-Rüyada Paspas Görmek

Rüyada bez görmek, rüyada toz bezi görmek, rüyada paspas görmek, rüyada bebek bezi görmek, rüyada temzilik bezi görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bez Görmek

Rüyada bez gören kişinin ciddi hayat mücadelesi vereceği, çalışkanlığı ile ön plana çıkacağı, yarım kalan işleri bitireceği, karlı işlere imza atacağı, iş yerinde yeni iş pozisyonu elde edeceği, hayallerine kavuşacağı, yeni fırsatlar elde edeceği, kısmetinin açılacağı ve şansının döneceği söylenir.

  • Rüyada Kirli Bez Görmek

Rüyada kirli bez gören kişinin, toplumda küçük düşeceği, yüzünün kızaracağı,  başının öne ereceği, bu yüzden zor ve sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder.

  • Rüyada Bebek Bezi Görmek

Rüyada bebek bezi görmek değişik şekillerde tabir edilir. Bazıları için murada ermek ve sevdiğine kavuşmak, bazısı için bebek müjdesi, bazısı içinde yanlış anlaşılma sonucu kişinin kalbinin kırılacağı ve toplumda küçük duruma düşeceği şeklinde yorumlanır.

  • Rüyada Paspas Görmek

Rüyada paspas bezi gören kişinin, ağır şartlarda çalışarak çok yorulacağı, hayat yolculuğunda çok ezilip çile çekeceği, iş hayatında çok yorulacağı, düştüğü zaman kendisine el uzatan kimsenin olmayacağı söylenir.

  • Rüyada Bez Parçası Görmek

Rüyasında bez parçası gören kişinin zenginliğe kavuşacağı, lük bir yaşam süreceği, geçim derdinin olmayacağı, maddi anlamda güçlü olacağı söylenir.

  • Rüyada Toz Bezi Görmek

Rüyada toz bezi gören kişinin zor ve zahmetli günler geçireceği, kıtlığa ve yokluğa düşeceği, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağı söylenir.  Rüya sahibi alacağı haberlerle sevinç gözyaşı dökeceği söylenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu