Ceren Moray Dizileri-Ceren Moray Hayatı

Ceren Moray dizileri, ceren moray hayatı, ceren moray kimdir, ceren moray kaç yaşında, ceren moray boyu ve kilosu, ceren moray dizileri vb.. biyografi makaleleri için aliskanlik.com

Ceren Moray Kimdir

Oynadığı roller ile adından sıklıkla söz ettirmekte olan Ceren Moray kimdir? Özellikle hayranlarının merak ettiği konularda bilgi alınmasını sağlayacak sorulardan biridir.

5 Haziran 1985 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen Ceren Moray yaşı merak edilen konulardan biridir. Çok sayıda dizide yer almış olan isim 33 yaşındadır. Yayınlandığı dönemde fenomen haline gelmiş olan Kavak Yelleri dizisiyle oyunculuğa adım atmış olan Moray daha sonrasında O Hayat Benim dizisinde canlandırmış olduğu Efsun karakteriyle hayran kitlesini artırdı. Memur bir ailenin tek çocuğu olduğu bilinen Moray aslen Diyarbakırlıdır. Doğumunun ardından bir kaç sene sonra İstanbul’a ailesiyle birlikte taşınmış ve İstanbul’da büyümüştür.

Ceren Moray Hayatı

Ceren Moray hayatı olarak Pera Güzel Sanatlar da uzun yıllar boyunca eğitimi almıştır. 2005 yılında ise Haliç Üniversitesi tiyatro bölümünü kazanmıştır. 2009 yılında tiyatro bölümünü bitirerek mezun olmuştur. Eğitimini tamamladıktan sonra Müjde Ar gibi ünlü isimlere yer almış olduğu Serseri Aşıklar dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir.

Son yıllarda Ceren Moray dizileri ile adından sıklıkla söz ettirmekte olan Ceren Moray boyu ve kilosu özellikle hayranları tarafından merak edilmektedir. Kavak Yelleri dizisinde Su karakterini canlandırarak büyük beğeni almıştır. Daha sonrasında oyunculuğundaki dönüm noktasını O Hayat Benim dizisi ile gerçekleştirildi. Efsun karakteri canlandırarak dizinin başrolü olmayı başarmıştır. Son dönemde Star TV’de yayınlanmakta olan Avlu dizisinde Azra karakterine hayat vermektedir.

Geçtiğimiz sene Fransız sevgilisi Nico Burn ile nikah masasına oturdu. Bodrum’da gerçekleşen nikah ile çift hayatlarını birleştirdi. 1.61 metre boyunda olan Ceren Moray kaç kilodur? Diye düşünenler için 42 kilo olduğu söylenebilir. İkizler burcu olan Moray Yeni almış olduğu başarılı projeler sayesinde kısa zaman içerisinde sahip olduğu ürün ile televizyon camiasında aranan isimler arasında yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu