1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Beyaz Bulut Görmek-Rüyada Kara Bulut Görmek

Rüyada Beyaz Bulut Görmek-Rüyada Kara Bulut Görmek

Rüyada beyaz bulut görmek, rüyada yağmur bulutları görmek, rüyada kara bulutlar görmek, rüyada yağmur yağması vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Beyaz Bulut Görmek

Rüyada beyaz bulut gören kişinin bağımsızlık düşüncesinin değişmeye başladığı, zaman zaman sevdiklerinin kendisini kontrol etme isteklerine boyun eğdiği ve huzurunun bozulmasını engellemek için daha barışçıl ve hoşgörülü davrandığını ifade eder.  Rüya sahibinin bu zamanlarda imkânlarının artacağı, kendisine sahte davranan insanlardan uzak duracağı,  çevresindeki bazı insanlarla diyaloguna son vereceği söylenir. Beyaz bulutlar yapılacak güzel başlangıçları, yeniden umut etmeyi ve isteklere giden yolda her konuda güvende olmayı işaret eder.  Genç insanlar için erken yaşta olgunlaşacakları işlere girecekleri ve çabalarının sonuçlarını çok uzak olmayan bir zamanda fazlasıyla alacakları, her türlü kişisel girişimde başarı elde edeceği anlamlarına gelir.

  • Rüyada Beyaz Bulutların Resmini Çizmek

Rüyada beyaz bulut resmi çizen kişinin kalıcı olma aruzu olduğu, gelecekte isminin anılması için büyük işler yapacağına işaret eder. Güzel bir aşkın evlilikle noktalanması, örnek teşkil edecek bir aile kurulmasına işret eder.

  • Rüyada Yağmur Bulutları Görmek

Rüyada yağmur bulutu gören kişinin yeni işlere girişeceği, haksızlıktan uzak hakkaniyet dolu bir yaşam süreceği, borcundan kısa sürede kurtulacağı, yakın zamanda güzel haberler alınacağı, maddi sıkıntının sora erip rahat bir yaşam süreceği söylenir.

  • Rüyada Beyaz Bulut Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada beyaz bulut gören kişinin kendisini ciddiye aldığı, başarısızlıklarda kendisine çok yüklendiği, bazı şeyleri kendisine takıntılı hale getirdiği, sabırlı olarak birçok zorluğu ve sıkıntıyı aşacağı söylenir. Rüya sahibi güçlü kişiliği ile birçok sorun ve sıkıntısının üstesinden geleceği söylenir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap