3 Harfli Masal Aşk

3 Harfli Masal Aşk Aşk kimine göre hayatın büyüsü kimine göre ise 3 harfli bir masal sadece peki gerçekte aşk var mı ?  Aşk nedir? Aşkın var olup olmadığını anlamak için öncellikle aşkın sözlük manasına bakmamız gerekmektedir. Aşk sözlükte bir kimseye yada birşeye karşı duyulan aşırı sevgi ve bağlılık olarak geçer. Fransız yazar Duclos’a göre bıkılmayan filozof Arthur schopenhauer’e göre ise bir tuzak Alman Edebiyatının önde gelen ismi Goethe’ye göre ise zaman kaybıdır.

Aşkın içindeki çelişkiler

Aşk varsa o zaman neden yıllardır evli olan insanlar birbirlerini aldatıyorlar. 3 Harfli Masal Aşk Hani aşk sonsuza dek seni seviyorum diyen kişilerin hikâyesiydi. Aslında aşkın gerçekte olmadığını anlamak için yapmanız gereken tek şey yaşamak ve yaşarken etrafınıza bakmak.

Dünyada herşeyin bir ömrü olduğu gibi aşkında vardır bu ömür erkek daha güzelini kadın ise daha zenginini bulunca biter.Yani bu da aşkın sonsuza dek süren birşey olmadığının kanıtıdır.

Aşk yoksa neden milyarlarca kişi buna inanıyor

Çünkü insanoğlu en aptal varlıktır Einstein bile  bitmeyecek iki şeyin insanoğlunun aptallığı ve evren olduğunu belirtir. Bir anlık duygu patlamaları sonucunda bir saman alevine benzer aşk.
İltifatlar ile başlayıp küfürler ile biten bir masaldır aşk. İnsanlar aşkı aramak yerine artık kendini geliştirmeli ve dünyaya yararlı bir birey olmalıdır.

Aşk’ın etkileri

Aşk masallarının büyük bir çoğunluğunda fedakarlık yapan kişi erkektir buda aşkın kadınların daha çok sevdiği masal yapar. Kadınların sevdiği aşk değil erkekten gördüğü ilgidir. Buda aşkın bir çıkar ilişkisi olduğunu hangi tarafın çıkarları bitip zarar etmeye başlıyınca bu masalın biticeğinin başka bir kanıtıdır. Bu çıkar çoğunlukla manevi bir çıkardır kadın ilgisini alır erkek de ihtiyaç duyduğu sevgiye kavuşur ve sonra oyun başlar ama bu oyunun kazananı her zaman terkeden olur ve bildiğiniz üzere terk eden taraf çoğunlukla kız ölür erkek eğer -3 ıq lu bir birey değilse o an gider ve kıza birşey yapmaz. Sonra erkek üzülmeye başlar eğer beynini kullanırsa krizi fırsata çevirir üzüntüsünü azme dönüştürür ve kendine bakmaya başlar. Kız ise bir sonraki kurbanını aramaya başlar . Unutmayın aşk giden için mizah kalan için mizah kalan için trajedidir Masal sözleri ve diğer detaylar için bakabilirsiniz. .

Aşk tuzağına düşmemek için yapmanız gerekenler

Kendine meşgul olmak kendinle o kadar meşgul olmalısın ki kızlara bakacak vaktin olmasın. 3 Harfli Masal Aşk Kitap oku ,spor yap,gez, ama sakin bir kanatsız şeytanın seni seviyorum gibi saçma sözlerine inanma  Sabit Numan Sivrikaya

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu