Komik fıkralar, eğlenceli fıkralar, güldüren fıkralar, 2020 fıkraları, yeni fıkralar, yetişkin fıkraları, garson ve kaşık fıkrası vb… komik fıkraları sizler için hazırladık.

Garson ve Kaşık Fıkrası

Adam restorana girdiğinde, garsonun servis için getirdiği çatal bıçak ve kaşığı cebinden çıkardığını görür. Merakını yenemez ve sorar.

Garson, “Efendim, patronumuzun yaptırdığı araştırmaya göre, müşterilere servis yaparken çatal ve bıçak değiştirmek gerektiğinde mutfağa kadar gidip alıp getirmek çok zaman kaybına sebebiyet verdiği anlaşıldı! Zaman kaybını önlemek için patron kıyafetlerimize özel bir cep yaptırdı. Eldivenle de servis yaptığımız için, hijyenik şartlar tümüyle yerine getirilmiş oluyor!” demiş.

Garson çorbayı getirip dönerken müşterinin dikkatini başka bir şey daha çekmiş. Garson’un pantolonunun önünden aşağıya doğru sarkan bir ip varmış!?

Dayanamamış sormuş:

“Peki bu ip neye yarıyor?”

Garson, “Yine bizim patron araştırdı, garsonların tuvalette zaman kaybetmelerini önlemek için bu yola başvurdu. Pisiuara gidince, zaman kaybetmemek için fermuarı açıp ve ipi çekerek işimizi görüyoruz!?” demiş.

Müşteri “Peki ama,” demiş “Geri nasıl koyuyorsun!”

Garson “Efendim, vallahi başkasını bilmem ama ben genellikle kaşık kullanıyorum!” demez mi?

Yorum Yap

Yorum Yap