Rüyada Barbunya Görmek-Rüyada Barbunya Yemek

Rüyada barbunya görmek, rüyada barbunya yemek, rüyada barbunya pişirmek, rüyada barbunya yemeği görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Barbunya Görmek

Rüyada barbunya gören kişinin mal ve mülk edineceği, karlı ticari işler yapacağı, hayatı boyunca işlerinin yolunda gideceği, şansının ve kısmetinin açılacağı, yüzünün güleceği, hayatının düzene gireceği, mutlu bir yaşam süreceği, rızkının bol olacağı söylenir.

  • Rüyada Barbunya Yemeği Görmek

Rüyasında barbunya yemeği gören kişinin servete ve zenginliğe kavuşacağı, dünyada yüzünün güleceği, geçim derdine düşmeyeceği, malından ve parasında bolluk olacağı, hak yolunda hayırlı işler yapacağı söylenir.

  • Rüyada Barbunya Yemeği Pişirmek

Rüyasında barbunya yemeği pişirdiğini gören kişinin meslek hayatında başarılı olacağı, gelirinin artacağı, iş yerinde terfi alacağı, maddi sıkıntılarının son bulacağı, övgü dolu sözleri çevresinden duyacağı, çevresinin taktirini alacağı söylenir.

  • Rüyada Barbunya Yemek

Rüyada barbunya yiyen kişinin kısmeti açılacağı, hayallerine kavuşacağı, iş projelerinin gerçek olacağı, sorunlarına çözüm bulacağı söylenir.

  • Rüyada Barbunya Dikmek

Rüyasında barbunya diken kişinin çevresinden güler yüzlü olacağı, yumuşak huyu ile insanların beğenisini kazanacağı, iyi kalpli olduğu için insanlar tarafından büyük değer göreceği, yardımsever olduğu için insanların hayır duasını alacağı söylenir.

  • Rüyada Barbunya Fasulyesi Görmek

Rüyada barbunya fasulyesi gören kişinin bolluk ve bereket yaşayacağı, rızkının çoğalacağı, geçim sıkıntısının son bulacağı, maddi olarak düzeleceği, borçlarını ödeyeceği, yeni eşyalar alacağı, feraha kavuşacağı söylenir.

  • Rüyada Taze Barbunya Görmek

Rüyasında taze barbunya gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceği, hayatında hoş sürprizlerin olacağı, sevindirici haberler alacağı söylenir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu