Rüyada Cemerat Görmek-Rüyada Hacda Şeytan Taşlamak

Rüyada cemerat görmek, rüyada şeytan taşlamak, rüyada hacda şeytan taşlamak, rüyada şeytan taşlamak için taş toplamak, rüyada şeytan kovalamak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cemerat Görmek

Rüyada cemerat görmek, yani şeytan taşladığını görmek sıkıntılı durumlardan kurtulacağına işarettir. Huzursuzluk getiren kötü düşüncelerden kurtulacağı ve aklındaki kötü düşüncelerden arınacağı gibi anlamları vardır.

Rüyada Şeytan Taşlamak İçin Taş Toplamak

Rüyada şeytan taşlamak için taş toplamak, dertleri ve üzüntülerinden kısa süre sonra kurtulacağı ve refaha kavuşacağına işarettir.

Rüyada Hacda Şeytan Taşlamak

Rüyada hacda şeytan taşlamak, düşmanlarına karşı galibiyet kazanacağına ve huzur bulabileceği bir ortama yakın zamanda varacağı anlamı vardır. Şeytanı küçük taşlarla taşlıyor ise maddi sıkıntılardan kurtulacağı; büyük taşlarla taşlıyorsa dini konularda huzuru bulacağına işarettir.

Rüyada Şeytan Taşlanan Yeri Görmek

Rüyada şeytan taşlanan yeri görmek, yakında hayatınıza yaklaşan bazı tehlikelerin bir ilanı olabilir. Bu rüya seni güvenemeyeceğin biri hakkında uyarabilir. Ayrıca aşırı yargılayıcı olmayı bırakmanın da bir hatırlatıcısı olabilir. Olumsuz bir durumda olduğunuz anlamı da çıkmaktadır.

Rüyada Şeytan Kovalamak

Rüyada şeytan kovalamak, düşmanlarınızdan kurtulacağınız ve kısa süre sonra huzur bulacağınız anlamı çıkmaktadır.  Ayrıca iyi şansı elde edeceğinizi gösteren bir işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu