Boğa Balık Uyumu-Boğa ve Balık Burcu Aşk Uyumu

Boğa balık uyumu, boğa ve balık burcu uyumu, boğa kadını balık erkeği uyumu, balık kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa-Balık Uyumu

Boğa balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

Boğa Kadını Balık Erkeği Uyumu

Boğa ve Balık burcunun değişken enerjileri aslında zıt kutupların birbirini çekmesine örnektir. Balık içinde bulunduğu durumun şeklini alan bir burçtur ve Boğa da Balık Burcu’nun bir süredir hissetmediği sabit kalma arzusuna yönelik olarak onu mutlu edecektir. Birbirleri için oldukça yüksek bir empatiye sahiptirler. Boğa kadını ne istiyorsa, Balık’ın sunması gerekir ve bunun tersi de geçerlidir. Boğa, Venüs tarafından, Balık ise tarafından Neptün tarafından yönetilir ve bu gezegenlerin her ikisi de çok dişil bir enerjiye sahiptir. Dolayısıyla bu aşk uyumu, duygusal bir temel ve bağlantı açısından zengindir. Boğa Kadını Balık Erkeği Uyumu oldukça yüksek bir orandadır. Balık ayrıca Boğa’nın dünyasına ve gerçek doğasına değer verir ve ayrıca oldukça sadıktır. Değişken bir tarafı olan balık erkeği sürekli olarak geziler ve seyahatler planlayabilirsiniz. Fakat boğa kadını daha sabit bir burçtur. Her iki kişi de kendilerindeki ve birbirlerindeki zayıflıkları fark ederek ve buna yönelik çalışmalar yaparak mutluluğu yakalayabilir. Balıkların değişken doğalarına odaklanmaları ve sorunlar ortaya çıktığında Boğa için mümkün olduğunca esnek olmaları gerekecektir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Bu ilişkide ya hep ya hiç kuralı vardır. Çünkü iki burç da inatçı yönleriyle bilinir. Sohbet etmekten hoşlanırlar. İletişim onların ilişkisini güçlendirecek tek unsurdur. Boğa ayrıca öfkeleriyle, Balık burcu ise incinmiş duygularıyla tanınır. Balık kadınını mutlu etmek istiyorlarsa, Boğa’nın bunu kontrol etmesi gerekecek. Balık Kadını Boğa Erkeği Uyumu iyi durumdadır. Fakat bunun bir ilişki asla rekabet ortamı olmadığını anladıkları zaman. Balık kadını kendi iç dünyasına çekildiğinde onu geri çıkarmak oldukça zordur. Bu nedenle boğa erkeği gerçekten sabırlı olmalı ve kendisindeki agresif tavırları törpülemelidir. İlişkilerinin bu yaşamda uzun sürmesini istiyorlarsa, bu burçların her ikisinin de kendilerindeki ve birbirlerindeki zayıflıkları fark etmeleri gerekecek. Balık, Boğa’nın sahiplenici doğası tarafından gerçekten gururlandırılan tek burçtur. Boğa erkeği özellikle kıskançlığıyla bilinir. Balık kadını bir süre buna göz yumsa bile baskıcı tavırlardan hoşlanmaz ve kaçar. Bu nedenle konuşarak birbirlerine ve kendilerine güvenmeyi öğrenmek zorundalar.

Boğa ve balık burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Boğa burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu