Adaletin Simgesi Basak Burcu

BAŞAK BURCU İYİ VE KÖTÜ TARAFLARI

Adaletin Simgesi Basak Burcu Merkür’ün yönettiği Başak burcu insanının en kuvvetli yönü iletişimidir. Çok cana yakın ve konuşmayı sevdikleri için hemen herkesle iletişim kurabilirler. Başak burcu insanının iyi ve kötü özelliklerini birlikte inceleyelim.

Adaletli Burç Hangisidir?

En adeletli burç Başak burcudur, Kanıtlanmış doğru dürüs ve kendi çıkarlarını düşünmeyen burç olarak tanınır.

Adaletin Simgesi Basak Burcu

BAŞAK BURCU İYİ TARAFLARI

  • Pratik zekaya sahip ve akılcıdırlar.

Adaletli Burç Hangisidir? Hem çok uyumlu hem de çok hazırcevaptır. Pratik çözümler sunar. Adaletin Simgesi Basak Burcu  Bu yüzden iş yaşamı dahil bulundukları ortamlarda hemen yükselirler. Özgüvenli oluşları ve rahat halleri amaçlarına ulaşırken en önemli özellikleridir. Engellerle ya da olumsuzluklarla karşılaşsalar da her zaman bardağın dolu tarafına bakarlar.

  • Sorumluluk sahibi ve çalışkanlardır.

Başarmayı severler ve yaparlar çünkü başarana kadar çalışırlar. Adaletli Burç Hangisidir? Tembellik doğalarında yoktur. Er ya da geç istediklerini alırlar. Zorlu durumlarda ise pratik zekaları ile durumu kolaylaştırır ve çözerler.

  • Arkadaş çevreleri oldukça kalabalıktır ve sevilirler.

İletişimleri kuvvetli olduğu için çok çabuk arkadaş edinirler ve sevilirler. İletişimleri kuvvetli olsa da arkadaş çevreleri çok olsa da dostları azdır ve sırlarını, zayıf yönlerini bilen insan sayısı azdır.

  • Güvenilir ve sıcakkanlıdırlar.,

Yalana asla tahammülleri yoktur ve kendileri de söylemezler. Karşısındaki ya da hayatındaki insandan da aynı dürüstlüğü beklerler. Karşısındaki insanın ondan var olanı saklaması da onlar için güvensizliktir. Bu yüzden uzun ilişkileri ya da dostluklarını çok kolay bitirebilirler.

BAŞAK BURCU KÖTÜ TARAFLARI

  • Mükemmeliyetçidirler.

Her şey mükemmel olmalı onlar için. Bu durum iyi gibi gözükse de abarttıkları çok olur. Bu yüzden sürekli incelerler ve eleştirirler. Hazırcevap ve açık sözlü olduklarından dolayı karşısındakini kıracak şekilde eleştirebilirler.

  • Kusursuzluğu çok istemeleri onları yorar.

Her şeyin dört dörtlük ve düzenli olmalarını istedikleri için mutlulukları sekteye uğrayabilir. Hep daha fazlasını ya da kusursuzunu istedikleri için ilişkileri de etkilenir. İstedikleri gibi gitmeyen durumlarda ise bu durumu çok büyütüp depresyona girebilirler. Ve o dönemlerde kimseyi istemezler. Kendilerini yalnızlığa sürüklerler.

  • Yalnızlık ve düzeni severler.

Bazen bir anda yalnız kalmak isterler ve ikili ilişkilerinde tartışmalara yol açabilirler. Tartışmaların sonucu ayrılığa geldiğinde ise güçsüz hissederler. Güçsüzlük hissettikleri durumlarda ise daha da hırçınlaşır ve istemedikleri şeyleri söyleyebilirler.

Beyin ve güzelliğin birleşimi olan bu burcun aurası herkesi etkiler. Adaletin Simgesi Basak Burcu Konuşmazlar, yaparlar. Düzeni, titizliği, adaleti, dürüstlüğü ve kusursuzluğu seven ve ona göre yaşayan burçlardır.

Yükselen ile birlikte okunup yorumlanması tavsiyedir. Bu arada Burcum Ne sayfamızda burcunu bilmeyen ziyaretçilerimize mükemmel eklenti ile burç öğrenme sevisimiz açıldı

Basak Burcu İyi ve kötü yanları
Basak Burcu İyi ve kötü yanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu