Rüyada Babaya Bağırmak-Rüyada Babaya Vurmak

Rüyada babaya bağırmak, rüyada babaya vurmak, rüyada baba ile kavga etmek vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Babaya Bağırmak

Rüyada babasına bağıran kişi ile babası arasında kırıcı konuşma geçeceğine ve babasının kendisine darılacağına yorumlanır. Ölmüş olan babaya bağıran kişi yaptığı bir işten dolayı vicdan azabı çekeceğine işaret eder. Müsrif bir hayat süren kişi parasını har vurup harman savurduğu için ailesi ile ciddi bir tartışma yaşayacağı söylenir. Babası hayatta olan birisi ailesinden özür dilemesi gerekecek bir durum yaşayacaklarını bildirir. Geçmişte yaşanan bazı tatsız olaylar bugünlerde gün yüzüne çıkabilir. Aşırı savurganlık nedeni ile atadan kalan mirasın elden çıkacağı söylenir. Kişinin dinden diyanetten uzaklaşıp günaha yakın duracağına delalet eder. Kötü niyetli arkadaşlıklar kurup bu arkadaşlıklardan büyük zarar göreceği söylenir.

  • Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada baba ile kavga etmek, aile rızasını almadan işe bulaşmaya ve bu işten büyük zarar etmek şeklinde yorumlanır. İyi bir evlat olamamanın, beddua almanın, ailesi ile sorun yaşamak şeklinde açıklanır. Bekâr kimseler için düzensiz bir hayat sürdükleri için iş dünyasında başarı elde edemediklerini, kendilerine biran önce çeki düzen vermeleri gerektiğine işaret eder. Verilen nasihatlere kulak tıkamaya ve bu yüzden kişinin çok sıkıntı çekeceği söylenir.

  • Rüyada Babaya Vurmak

Rüyasında babasına tokat attığını gören kişi büyük günaha gireceğini anne ve babasının bedduasını alacağı anlamına gelir. Babaya vurmak riyakârlığa ve iyilik bilmezlik şeklinde yorumlanır. Kişinin merhametsiz davranışlar sergileyeceği söylenir. Dinden çıkıp İslam’dan uzak bir hayat süreceği, haram lokma yiyeceği anlamına gelir.

  • Rüyada Babaya Bağırmanın Psikolojik Yorumu

Rüyasında babasına bağıran kişi için,  iletişim kurma sıkıntısı çektiği ve içinde biriken bir öfkenin olduğu söylenir. Terk edilmiş anne ve babasını hiç tanımamış kimsenin anne ve babasına söylemek istediği şeyler olduğu, cevapsız sorular yüzünden sıkıntı yaşadığı şeklinde yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu