Rüyada Aç Olmak

Rüyada Aç Olmak Açlık ve karnın guruldaması durumunu rüyada görmek özelde acıkan kişinin durumuna göre değişik anlamlara gelebiliyor ve bu minvalde parça parça rüyanı anlamak daha doğru olacak. Hali hazırda rüyaları detaylarına kadar anımsatmak çalışmak kişiye oldukça yardımcı olacaktır.

Rüyada Aç Olmak

Düş sırasında kendiniz acıkmışsanız? Gece rüyanızda kendinizi aç bir şekilde hissetmeniz, şiddetle mideniz kazanıyor ve bu durum da hemen bitecek gibi değilse, büyük bir günah içerisinde bulunduğunuz yorumlanabilir. Son günlerdir hayatınızda yeni kararlar verdiyseniz veya insanlarla kişilerle her konuda tartışmalar yaşadıysanız, belirtilen tartışma konusunda bir günah işleyip işlemediğinizi düşünün. Özellikle anne babanızı kırmak, dinden çok ayrı yaşamak ve haram yemek gibi durumlar sizi bir günahın içerisine sürüklemiş olabilir.

Rüyanızda bazı devlet adamlarını aç görmek?

Düş esnasında siz değil de bazı devlet adamları çok aç ise , toplum olarak önümüzde atlatması güç günler olduğunu düşünebilirsiniz.

Rüyada şahane yemekler yerseniz?

Düş esnasında açlığınızı güzel ve şatafatlı yemeklerle bastırıyorsanız, bu halde günahlarınızdan tövbe edeceğiniz ve günaha bir daha el sürmeyeceğiniz anlamına da işaret eder. Yine de günahlarınızın af olunması için onları bir daha tekrar etmemek gerektiğini aklınızda yer edin.

Düşünüzde başka biri aç ise?

Başka bir dostunuzun aç olduğunu rüyanızda hissediyorsanız ona kısa bir süre sonra bir faydada bulunacağınız anlamına delalet ederken, aç olanın elinden yiyeceğini çalmaya kalktıysanız başkasına karşı kötü bir işe girişeceğinize işaret etmektedir. Fakat bu adama fayda sağlamak  istiyor yine elinizden bir şey gelmiyorsa, insanlara yardım etmek için gayret sarf etmenize rağmen gücünüz yeterli gelmeyecektir.

 Aç olan insanı sofranıza davet ediyorsanız?

Aç olduğunu hissettiğiniz  kişiyi kendi yemeğinize davet ediyor ve  yemeği paylaşıyorsanız, hiç umulmayan bir yerden güzel bir havadis alacaksınız, bu şekilde yorumlanır. Rüyada Aç Olmak Ancak kendi sofranızda değil de farklı yerde bir açın eline ekmek veriyorsanız, az zaman sonra bir iyiliğin sizi bulacağı biçimde bu halde değerlendirilir.

Unutulmamalıdır rüyaların bir kısmının manevi değeri yoktur. Gerçek yaşamın bir parçasını da yansıtabilir. Bu nedenle aç uyumak ile de ilgili bir durum olduğu düşünülebilir.

İlgili Yazı : Rüyada Uçtuğunu Görmek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu