Sarhoş Sözleri-Sarhoş İle İlgili Sözler

Sarhoş sözleri, sarhoş ile ilgili sözler, sarhoş mesajları, sarhoş lafları, sarhoşken söylenen sözler, sarhoşken sevgiliye söylenen sözler gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Sarhoş Sözleri

 

Sarhoş sözleri sizlerle;

Aslında sarhoş olan ben değilim, benim en çok kendime döndüğüm anda bile beni bırakıp giden tüm sevdiklerim hayat sarhoşu.

Sarhoşluğun ne demek olduğunu ve insanın sarhoş olduğu zaman neler yapabileceğini bilmeyen tüm insanlar sarhoşluğun iyi bir şey olduğunu sanabilir.

Ama insan bazen de yaşadığı ve yaşama ihtimali olan tüm şeyleri kaldıramaz ve pes etmek ister. Bazen de hayat son vermek için daha çok erken olur ve insan son veremez bu yüzden de sarhoş olur.

Sarhoşluğun ne acısını ne de insana nasıl hissettirdiğini derdinden ne zaman sarhoş olduğunu anlayamayacak kadar çok alkol içen bir insan olmadığın sürece ne anlarsın ne de anlamaya yaklaşırsın.

Belki bugün sarhoşum ama belki yarın bu sarhoşluğumdan ne de yaptıklarımdan asla pişmanlık duymayacağım.

Sarhoş olan herkes aslında biraz da hem kendi yaşantısından hem de yaşamak zorunda kaldıklarından kaçmak ister, bunun için de ne kesin yol düşünemeyecek kadar sarhoş olmaktır. Sarhoşken sevgiliye söylenen sözler devam ediyor.

Artık ben yaşayamadığım ve de yaşama ihtimalimin kalmadığı her şeyden çok vazgeçtim ve tüm bunları artık düşünmemek adına sonsuza dek sarhoş olmak istiyorum.

Sarhoş olmak demek insanın diğer tüm şeylere sırtını dönmesi ve en saf hali olan kendisi ile tekrardan buluşmak uğruna çaba göstermesidir.

Ben seni kendimden daha çok sevip kendimi de unutacak kadar çok sevdim ama sen tüm bunları bir seferde silip attın ve bana sadece de kadehler kaldı elimde.

Benim tüm sevgim sana karşıydı ve ben tamamen sana sırtımı yaslamıştım ama sen birden çıkıp gittin ve ben sırt üstü düşüverdim birden yana. Sen gittikten sonra da benim elimi sadece kadehler tuttu.

Sen benim önümde duran bardağım kadar yakındın bana ve benim ona baktığım kadar da yakın bakıyordun bana. Ama işte artık sen yoksun ve benim ise elimde kalan sadece şişelerim.

Sarhoş olduğumu ve sarhoş olduğum için bunları söylediğimi söylüyorsunuz ama ben hiç olmadığım kadar kendmim ve tüm bu söylediklerimde sarhoş olmamın gram bir alakası ya da ilgisi yok.

Sarhoş İle İlgili Sözler

Sarhoş ile ilgili sözler sizlerle;

İnsan aslında sarhoş olduğu zaman daha dürüst oluyor ve sarhoş olduğum zaman da kendi içinde olan aslında hep demek istediği şeyleri söylüyor.

Sarhoş olan bir insanın yalan söylemesi mümkün değildir, çünkü insan hep demek istediği ve içinde kalan tüm şeyleri sarhoş olduğu zaman sadece söyleyecek cesareti buluyor. Sarhoş lafları devam ediyor.

Gitmeye karar veren ve insanı terk edecek olan kimse ne kadar kötü biri olduğunu, sana ne kadar zarar vereceğini ve seni paramparça edeceğini söylemez ama işin sonunda da vefasız biri gibi çıkıp giderken seni de boş şişeler arasında yapayalnız bırakır.

Sarhoşken Söylenen Sözler

Sarhoşken söylenen sözler sizlerle;

İnsan biraz kafa dağıtmak ve biraz da eğlenmek adına bile sarhoş olmak isteyebilir çünkü hayat ciddiye alıp da daha ciddi olunması gerekmeyecek kadar da kısadır.

Eğer iyi bir hayat istiyorsan alkol ile aranda olan ilişkiyi belli bir seviyede tutmalı ve kimseye de bağımlı olmamalısın yoksa sarhoş bir halde geçen ömür asla gerçekten yaşanan bir ömür değildir.

İnsan sarhoş olmayı bildiği kadar da nerde sarhoş olacağını ve nerde sarhoş olmayacağını bileli çünkü kısa bir anlık zevk için trafikte sarhoş olan her kimse bir başkasının hayatını tamamen değiştirebilir.

Ben sana söz vermiştim ve sarhoş olmayacağım demiştim ama sen bana beni böyle bırakıp gideceğini ve beni bu kadar üzeceğini hiç dememiştin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu