Sessizlik İle İlgili Sözler-Sessizlik Sözleri

Sessizlik ile ilgili sözler, sessizlik sözleri, sessizlik ve huzur ile ilgili sözler, gece sessizlik sözleri, sessiz sakin sözler gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Sessizlik İle İlgili Sözler

Sessizlik ile ilgili sözler ve çok daha fazlası sizlerle;

Sessizlik aslında cevabı ve haddini bilen herkes için en güzel cevaptır.

İnsan sessizliğin kıymetini koca bir ömrü gürültü içerisinde yaşadığı ve artık da en sonunda gürültüden bıktığı zaman anlayabiliyor ancak.

Sessiz olduğun sürece hem kendi içindeki sesi hem de aslında zihninden ve kalbinden geçen her şeyi çok daha net anlayabilir ve bunlara uygun kararlar verebilirsin.

Sessizlik herkes için hem kıymetli olmalı hem de zaman zaman insan aslında ne kadar gerekli olduğunu anlamalı.

Sessiz olduğun ve sessiz kaldığın sürece seni sadece sen değil seni gerçekten seven ve kalpten inanan insanlar da anlar.

Sessizlik hem haddini bilene hem de kendini bilene verilmiş en ama en güzel hediyedir.

Sessizlik içerisinde ömrünü geçiren insan için verilebilecek en güzel hediye elbette evin içerisinde bir ses ya da hoş bir sohbet olacaktır.

Kimileri bir tutam sessizlik için mücadele ederken kimileri de biraz da olsa ses duyma uğruna büyük mücadele verir.

Sessizlik kimine göre birer mucize kimine göre de birer lanettir aslına bakar isen.

Sessiz olmak için kendimle de mücadele veriyorum aslında. Çünkü konuşmayı çok seven ben, ne söylediğimi asla anlamayacak ve asla dediklerimi duymayı hak etmeyecek insanlar ile uğraşmama adına susuyorum.

Sessizliğin insan için yaratılmış ve insana verilmiş en büyük nimetlerden biri olduğuna inanıyorum çünkü insan bazen sessizliğe de ihtiyaç duyuyor.

Sessiz olan insanlardan ve sohbet esnasında bile elinden geldiğince sessiz kalan insanlar her zaman çekinir ve şüphelenirim.

Sessizliğin ne kadar kıymetli ve bir insan yaşamı için ne kadar değerli olduğunu bilseniz öyle onu kolayca herkesle paylaşmak istemezsiniz.

Sessizlik Sözleri

Sessizlik sözleri ve çok daha fazlası sizlerle;

Ben sadece diğer insanlar yanımdayken değil tek başıma kaldığım zamanda bile sessiz olmayı ve sessizlik ile boğulmayı istiyorum.

Sessizliğin kıymetini tüm hayatı boyunca kafasının içinde olup da hiç susmayan sesler ile yaşamak zorunda kalan insanlar bilir aslında.

Sessiz olmak ile sessiz kalmak arasında çok fazla fark vardır. Bir insan sessiz kalmayı kendi seçmez aslında diğer insanlar tarafından buna mecbur bırakılır.

Ben sırf insanlarla inatlaşmamak ve onlarla münakaşa içine girmemek uğruna sessiz kalıyorum ama onlar yine de hala inatla haklı olduğunu savunmaya devam ediyor.

Sessizliğim aslında zamanında çok konuşmamdan kaynaklanıyor. Baktım ki konuşmak bir anlam ifade etmiyor kimse için ben de kendimi yormaktan vazgeçtim artık.

Sonunda herkesi ama herkesi derin bir sessizlik saracak çünkü ben senden vazgeçmiş olacağım ve bizim hikayemiz son kez anlatılacak.

Artık sessiz kalmaktan bıktım ve bu sessizlik beni de neredeyse yavaş yavaş öldürüyor.

Sessizlik ve Huzur İle İlgili Sözler

Sessizlik ve huzur ile ilgili sözler sizlerle;

Artık sessiz kalmaktansa ses çıkarıp da kendimi anlatmak ve en azından birilerine nasıl hissettiğimi söylemek istiyorum.

Ben hem kendim için hem de canı yanan ve acı çeken tüm insanlık için defalarca kez konuşup hatta yeri geldiğinde haykırarak derdimi anlatırken onların sessizliğe gömülüp de beni savunmamasını kabullenemiyorum.

Korktuğum şey bir insanın susmak istemesi değil canı yanan bir insan ne dersem deyim beni anlamazlar diye düşünüp de kendini o acı sessizliğe gömüp beni de yok saymasıdır.

Sessizlik hakkını verene ve onun değerini bilene verilen en güzel ödüldür.

Ben sessizliğimi aslında tüm susanlar için kullanmak isterken onlar için konuşmam gerektiğini anladım işin sonunda.

Sessizliğimi herkes için ve her şey için kullanıp onun tüm güzelliklerinden sonuna dek faydalanacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu